AKTUALNOŚCI

Lato z Fregatą! Wakacje na basenach w Poznaniu i Zielonej Górze [ZAPISY]

Wakacyjne kursy oswajania z wodą dla niemowląt i nauki pływania dla dzieci, najgorętsze półkolonie w mieście – już teraz możesz zaplanować dziecku wymarzone wakacje w mieście! Zapraszamy na baseny w Poznaniu, Daszewicach i Zielonej Górze!

Latem wszystkim należy się solidna dawka wypoczynku i relaksu. Zajęcia na basenie w czasie wakacji pozwalają dzieciom nabrać sił i radości a rodzicom zrelaksować się i odetchnąć od upałów. Zapraszamy na wakacje 2024 z Fregatą!

Kursy dla niemowląt i dzieci – Poznań i Daszewice
(lipiec i sierpień)

Wakacyjne zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym prowadzimy latem na basenach w Poznaniu (Basen Lechicka) i w Daszewicach. To zajęcia organizowane z myślą o wszystkich małych pływakach, zarówno tych, którzy już chodzili na zajęcia w wodzie, jak i zupełnie początkujących. Zajęcia ruszą już 1 lipca i potrwają do 18 sierpnia (w Daszewicach) lub 1 sierpnia i potrwają do 31 sierpnia (Basen Lechicka)! Planujecie wyjazd wakacyjny? Zajęcia na basenie Wam nie przepadną – w przypadku wcześniejszego zgłoszenia nieobecności, można je będzie odrabiać!

Kursy dla niemowląt i małych dzieci – Zielona Góra
(lipiec – sierpień)

Niemowlaki w wieku już od 3 miesięcy mogą z nami pływać na wakacyjnych kursach oswajania z wodą i nauki pływania na basenie w Pensjonacie Gregor. Lato to najlepszy okres na zacieśnianie rodzinnych więzi! To także świetny czas, by zacząć ze swoim dzieckiem wodną przygodę. W okresie 1 lipca – 31 sierpnia zapraszamy na wakacyjne kursy w lipcu i sierpniu (zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wybranym terminie) zarówno nowe dzieci, które jeszcze z nami nie pływały jak i te, które już posmakowały przygód na basenie. Kameralny basen Gregor czeka!

Półkolonie w Termach Maltańskich
(lipiec-sierpień)

Szukasz bezpiecznych i atrakcyjnych wakacji w mieście dla dziecka? Zapraszamy na półkolonie w Termach Maltańskich! Organizacja aktywnego wypoczynku dla dzieci w wieku 6-12 lat to nasza specjalność. Jak co roku, latem dzieciaki będą mogły przeżyć w największym wielkopolskim aquaparku wielką przygodę! Półkolonie organizowane będą zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i służb sanitarnych, z zachowaniem wszystkich wymaganych środków ostrożności. W programie 5-dniowych turnusów m.in.: nauka i doskonalenie pływania, wyjście do Nowego ZOO i przejazd kolejką Maltanką, warsztaty kreatywne, laboratorium – widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne, gry i zabawy ruchowe itp.

Półkolonie na Basenie Kopernika
(sierpień)

Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawienia sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na letnie półkolonie w SP 72 na os. Kopernika! To doskonała opcja dla wszystkich dzieci mieszkających w tej okolicy. To wspaniałe miejsce do aktywnej zabawy dla dzieci, dysponujące basenem i halą sportową.