AKTUALNOŚCI

Lato na basenie we Wrocławiu! Zajęcia dla niemowląt i dzieci [WAKACYJNE KURSY]

Niemowlaki w wieku już od 3 miesięcy mogą z nami pływać na wakacyjnych kursach oswajania z wodą i nauki pływania na basenie Kromera. 

Lubicie spędzać rodzinnie czas? Lato to najlepszy okres na zacieśnianie rodzinnych więzi! To także świetny czas, by zacząć ze swoim dzieckiem wodną przygodę. Tym bardziej, że nie musicie nawet wyjeżdżać z Wrocławia – w lipcu i sierpniu czeka na Was basen Kromera (Hotel Weiser, Al. Kromera 16). To obiekt z wodą o podwyższonej temperaturze, specjalnie dla komfortu termicznego najmłodszych pływaków.

Zapraszamy na wakacyjne kursy w lipcu i sierpniu (zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wybranym terminie) zarówno nowe dzieci, które jeszcze z nami nie pływały jak i te, które już posmakowały przygód na basenie.

Pamiętajcie, że zapisanie się na kurs nie oznacza, że przez cały okres jego trwania nie będziecie mogli opuścić miasta – w razie wyjazdu na wakacje, nieobecności można odrobić (warunkiem jest zgłoszenie nieobecności mailowo min. 24 h przed zajęciami)!

Co będziemy robić na wakacyjnych kursach? W przypadku najmniejszych dzieci skupimy się na oswajaniu małego człowieka ze środowiskiem wodnym oraz zapoznaniu rodzica z podstawami związanymi z bezpieczeństwem, sposobem trzymania i pobudzania dziecka do pracy poprzez zabawę. Z kolei ze starszymi do elementów nauki i zadań, dołożymy trochę zabawy i relaksu.

Lato 2021 z Fregatą to najlepsze wakacje dla Twojego dziecka! Sprawdź, kiedy będziecie mogli z nami popływać.