AKTUALNOŚCI

Spędź wakacje na basenie! Kursy dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY]

Lato 2021 zapowiada się gorąco, więc jeżeli nie wyjeżdżasz z miasta, spędź je w wodzie! Zapisz się na wakacyjne zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym.

Przed nami gorące lato, ale na szczęście można będzie korzystać z bezpiecznych basenów! Z myślą o wszystkich małych pływakach, zarówno tych, którzy już chodzili na zajęcia w wodzie, jak i zupełnie początkujących, tradycyjnie w okresie wakacji organizujemy w Poznaniu i Daszewicach kursy letnie. Oczywiście wszystko odbywać się będzie z zachowaniem sanitarnych rygorów bezpieczeństwa, wymaganych w czasie pandemii.

Zajęcia wakacyjne prowadzone będą dla dzieci już od 3. miesiąca życia z podziałem na grupy wiekowe oraz dla przedszkolaków (gr. Ib/Ic). Niemowlaki (gr. od 3 miesięcy do Ia) ćwiczą w wodzie oczywiście wraz z jednym rodzicem/opiekunem.

Wakacyjne kursy odbywać się będą na basenach Lechicka i w Daszewicach. Ruszą już 1 lipca i potrwają do końca sierpnia (8-9 zajęć)! Planujecie wyjazd wakacyjny? Zajęcia na basenie Wam nie przepadnąw przypadku wcześniejszego zgłoszenia nieobecności, można je będzie odrabiać!

Aby zapisać się na wakacyjny kurs,
sprawdź grafiki i wybierz swoją grupę!

BASEN LECHICKA

BASEN DASZEWICE