AKTUALNOŚCI

Black Friday – basen dla niemowląt w Poznaniu! [PROMOCJA]

nauka pływania niemowląt

Sześć wyjątkowych lekcji oswajania z wodą niemowląt w wieku 3-6 mies. na basenie Lechicka w Poznaniu z rabatem 20 proc.! U nas Black Friday to okazja, by zadbać o rozwój swojego maluszka.

Zima to wbrew pozorom jak najbardziej dobry moment, aby zacząć przygodę z basenem dla niemowlaka. Jeśli twój maluch ukończył już 3 miesiące i samodzielnie trzyma główkę, to znaczy, że jest gotowy, by rozpocząć przygodę swojego życia!

Woda to dla małych dzieci świetne warunki, by wspomagać odporność i hartować je. A dzięki ściśle określonym ćwiczeniom wykonywanym pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora, zadbacie również o prawidłowy rozwój.

Od początku grudnia rozpoczniemy szybki, liczący 6 zajęć, kurs oswajania z wodą dla maluszków w wieku 3-6 miesięcy. Ćwiczymy na basenie w Hotelu Lechicka, z ciepłą wodą o temperaturze 32 stopni C. W wodzie z niemowlakiem jest jeden rodzic.

Termin zajęć: wtorki, godz. 14.45 (6 zajęć). Start 3 grudnia.

Koszt kursu: 210 zł. Promocja! Przy zapisach w okresie do 30 listopada 2019 r. udzielamy rabatu 20 proc. (cena promocyjna 168 zł).

Zapisy poprzez poniższy formularz!     Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl