AKTUALNOŚCI

Black Friday! Niemowlaki pływają z rabatem! [PROMOCJA]

black friday promocja

Tylko teraz masz szansę zapisać się na szybki kurs oswajania z wodą niemowląt w wieku 3-6 mies. z rabatem 20 proc. Czekamy na Was na pływalni w Daszewicach!

Wczesne oswajanie z wodą przynosi mnóstwo korzyści dla dzieci. Pomaga szybciej osiągać tzw. kamienie milowe w rozwoju dziecka, wspomaga prawidłowy rozwój układu kostnego i mięśniowego, poprawia umiejętność trzymania głowy, stabilnego siedzenia, trzymania przedmiotów. Zajęcia w wodzie polepszają koordynację wzrokowo-ruchową, rozwijają motorykę dużą (skakanie, chodzenie) i małą (rysowanie, wycinanie, kolorowanie), a także hartują organizm dziecka.

Z okazji Black Friday teraz możesz sprawić maluszkowi i sobie przyspieszony świąteczny prezent! Zapisz się na zajęcia dla niemowląt w wieku 3-6 mies. na basenie w Daszewicach (ul. Słoneczna 4).

Zapraszamy do nowej grupy od 3 grudnia. Szybki kurs potrwa 6 spotkań, a jego koszt to 210 zł (6 x 35 zł).

Uwaga! Z okazji Black Friday można zyskać 20 proc. rabatu! Dla osób, które zapiszą się na zajęcia w terminie do 30 listopada, mamy promocyjną cenę 158 zł.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu – we wtorki o godz. 12.30 oraz o godz. 13.15.

Zapisy poprzez poniższy formularz!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl