AKTUALNOŚCI

Black Friday! Lekcje dla niemowląt z rabatem ponad 30%!

Na koniec roku niemowlaki wskakują do wody! Tylko teraz mamy dla Was 5 lekcji na basenie Lechicka w promocyjnej cenie 150 zł. Właśnie tak świętujemy Black Friday!

Tradycyjne święto promocji i obniżek nie mogło ominąć Szkoły Pływania Fregata Swimming. Z okazji Black Friday mamy dla Was nowe grupy dla niemowląt w wieku 3-6 mies. i 7-12 mies. w promocyjnej cenie. Za pięć lekcji w poniedziałki w grudniu (6,13,20 grudnia) i styczniu (3,10 stycznia) zapłacicie łącznie tylko 150 zł.

Promocja dotyczy maluszków, które nie uczestniczyły jeszcze w zajęciach Fregaty Swimming. Lekcje odbywać się będą na basenie Lechicka:

  • gr. 3-6 mies. – pon. godz. 11.00 (zajęcia rodzic+dziecko)
  • gr. 7-12 mies. – pon. godz. 11.45 (zajęcia rodzic+dziecko)
  • gr. 3-6 mies. – pon. godz. 12.30 (zajęcia rodzic+dziecko)”

Aby zapisać się na zajęcia w promocji Black Friday wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy:    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Regulamin zajęć promocyjnych znajduje się TUTAJ 3. Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka, uczęszczającego na zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming organizowane przez Fregata Swimming sp. z o.o. tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl