AKTUALNOŚCI

Najlepsze półkolonie zimowe w Poznaniu! Ferie 2022 na basenie [ZAPISY]

Jak najlepiej spędzić ferie zimowe w mieście? Na basenie! Tej zimy Szkoła Pływania Fregata Swimming zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na półkolonie w Termach Maltańskich oraz na basenie Kopernika.

Podczas zimowych ferii z Fregatą dzieci nie mogą się nudzić. Doskonale o tym wiemy, dlatego w dwóch fajnych lokalizacjach organizujemy dla nich zimą 2022 r. wypoczynek wypełniony atrakcjami.

Półkolonie w Termach Maltańskich

To prawdziwa specjalność Fregaty. Organizujemy je zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą, kiedy to odkrywamy w okolicy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich. W programie tegorocznych ferii można jednak znaleźć także wyjście do kina, zabawy integracyjne i gry zespołowe, pokazy filmowe, czy czytanie książek w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Półkolonie zimowe na basenie w SP 72 na os. Kopernika

Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawienia sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na ferie w SP 72 na os. Kopernika! Tej zimy po raz pierwszy zorganizujemy półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat w Szkole Podstawowej nr 72 na os. Kopernika. To doskonałe miejsce do aktywnej zabawy dla dzieci, dysponujące basenem i halą sportową.

Nowe grafiki zajęć na basenie w 2022 roku! 

Zapisani na półkolonie? Doskonale! Ale pamiętajcie także, że już pod koniec stycznia zaczynamy regularne zajęcia na basenie w ramach nowego semestru! Jak zwykle czekają na Was Termy Maltańskie, Basen Rataje, Basen Lechicka, Basen Kopernika oraz Basen Daszewice. Grafiki zajęć dla niemowląt, dzieci i dorosłych znajdziecie klikając w poniższy link.