AKTUALNOŚCI

Zapisy na nowy semestr – lato 2022! [NOWE GRAFIKI]

Dostępne są już grafiki zajęć Fregaty w nowym semestrze letnim 2022! Zapraszamy na oswajanie z wodą niemowląt, naukę pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Daszewicach!

Zajęcia na basenie to prosta droga do zdrowia, zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. A ponad 20 lat doświadczenia największej szkoły pływania w Poznaniu to gwarancja profesjonalnego programu nauczania, opartego na wiedzy i doskonałym warsztacie.

Od 31 stycznia 2022 r., czyli zaraz po feriach zimowych rozpocznie się letni semestr zajęć na kilku basenach w Poznaniu i podpoznańskich Daszewicach. Z zachowaniem rygoru sanitarnego, z zastosowaniem środków do dezynfekcji, w środowisku nasyconym wirusobójczym chlorem – zapewniamy odpowiednie warunki do wodnej edukacji dla dzieci już od 3. miesiąca życia.

Fregata Swimming to zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami, z możliwością wygodnego zgłaszania nieobecności i odrabiania zajęć, na basenach z ciepłą wodą. W przypadku konieczności zamknięcia basenu, żadne zajęcia nie przepadają.

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-6 lat (w grupie Ib) i 6-7 lat (w grupie Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa do V) – nauka pływania czterema stylami pływackimi.
  • zajęcia nauki pływania dla dorosłych – od początkujących do nauki różnych stylów pływackich.

Aby zapisać się na zajęcia, wybierz odpowiedni basen i grafik, a następnie grupę i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Grafiki na poszczególne baseny znajdują się poniżej:

TERMY MALTAŃSKIE (ul. Termalna 1)

BASEN LECHICKA (Hotel Lechicka, ul. Lechicka 101)

BASEN KOPERNIKA (Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Newtona 2)

BASEN RATAJE (os. Piastowskie 55)

BASEN DASZEWICE (Pływalnia Fregata, ul. Słoneczna 4, Daszewice)

BASEN KROMERA-WROCŁAW (Hotel Weiser, Al. Kromera 16, Wrocław)

BASEN CUKROWNIA ŻNIN (Hotel Arche Cukrownia Żnin)