AKTUALNOŚCI

Co może dać rodzinie szkoła rodzenia? Zapraszamy na live Fregaty!

Jak wybrać dobrą szkołę rodzenia i dlaczego warto do niej chodzić? Co szkoła rodzenia daje przyszłej mamie i rodzinie? Zapraszamy na kolejne spotkanie live z Norbertem Lewandowskim i jego gościem.

Szkoła rodzenia to miejsce, które pomaga przyszłym mamom przygotować się wraz z swoimi bliskimi do niezwykłego momentu w życiu rodziny, czyli narodzin nowego jej członka. Szkoła Pływania Fregata Swimming od kilku lat współpracuje z jedną z najlepszych szkół rodzenia w Poznaniu – Alma Matter. To zespół wykwalifikowanych fachowców sprawujących opiekę nad kobietą w ciąży oraz (w późniejszym etapie) matką i dzieckiem po porodzie.

Jak działa dzisiaj dobra szkoła rodzenia, jakiego rodzaju zajęcia się w niej odbywają, czego mogą się spodziewać w niej przyszli rodzice – to tylko część zagadnień jakie poruszymy w rozmowie z naszym gościem w ramach kolejnego spotkania live na facebooku Fregaty Swimming.

O tym wszystkim szef Fregaty Norbert Lewandowski będzie rozmawiał z Magdaleną Fudali-Machyńską, szefową zarządu Szkoły Rodzenia Alma Matter.

Zapraszamy na nasz profil w niedzielę 17. października 2021 r. o godz. 20.00.