AKTUALNOŚCI

Dbamy o rozwój sensoryczny maluszków. Zamów specjalną książeczkę!

pływanie niemowląt

Ręcznie wykonana książeczka sensoryczna to fantastyczna rzecz, która pomaga rozwijać wyobraźnię i zmysły małego człowieka. Dzięki zabawie z książeczką dziecko uczy się spostrzegawczości i logicznego myślenia, rozwija też swoje zdolności manualne.

W Szkole Pływania Fregata Swimming staramy się dbać o wszechstronny rozwój dzieci, nie tylko na basenie, ale i poza nim. Stąd biorą się różne inicjatywy, takie jak np. specjalna ręcznie wykonana książeczka sensoryczna, z którą wasz maluszek będzie się świetnie bawił i uczył jednocześnie.

W środku znajdziecie sześć stron z różnymi zadaniami, w których można coś wyjmować i wkładać, zahaczać, wieszać, przeciągać, wyciągać, łączyć, rozdzielać i wykonywać wiele innych czynności małymi rączkami. A wszystko oczywiście dziać się będzie w środowisku wodnym.Wasz maluszek będzie więc łowił rybki, pomagał żabce złapać muszkę, wspólnie z piratem przeżywał przygody na morzu, nurkował z ośmiornicami, zanurzał się w batyskafie w morskich głębinach itp. Całość wykonana jest ręcznie z przyjemnego w dotyku kolorowego filcu i innych tkanin.

W naszej ofercie książeczki dostępne będą od maja, ale… Już TERAZ możesz zamówić taką książeczkę dla swojego dziecka z ręcznie wyszywanym imieniem pociechy na okładce!!! 

Cena regularna wynosi: 175 zł.
Świąteczna promocja – zamów teraz! Przy zamówieniu złożonym w okresie 28 marca – 10 kwietnia, za książeczkę z wyszytym imieniem swojego dziecka zapłacisz tylko 150 zł!

    FORMULARZ ZAMÓWIENIA KSIĄŻECZKI SENSORYCZNEJ - Świąteczna promocja 150 zł

    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl