AKTUALNOŚCI

Dbamy o rozwój sensoryczny maluszków. Zamów specjalną książeczkę!

pływanie niemowląt

Ręcznie wykonana książeczka sensoryczna to fantastyczna rzecz, która pomaga rozwijać wyobraźnię i zmysły małego człowieka. Dzięki zabawie z książeczką dziecko uczy się spostrzegawczości i logicznego myślenia, rozwija też swoje zdolności manualne.

W Szkole Pływania Fregata Swimming staramy się dbać o wszechstronny rozwój dzieci, nie tylko na basenie, ale i poza nim. Stąd biorą się różne inicjatywy, takie jak np. specjalna ręcznie wykonana książeczka sensoryczna, z którą wasz maluszek będzie się świetnie bawił i uczył jednocześnie.

W środku znajdziecie sześć stron z różnymi zadaniami, w których można coś wyjmować i wkładać, zahaczać, wieszać, przeciągać, wyciągać, łączyć, rozdzielać i wykonywać wiele innych czynności małymi rączkami. A wszystko oczywiście dziać się będzie w środowisku wodnym.Wasz maluszek będzie więc łowił rybki, pomagał żabce złapać muszkę, wspólnie z piratem przeżywał przygody na morzu, nurkował z ośmiornicami, zanurzał się w batyskafie w morskich głębinach itp. Całość wykonana jest ręcznie z przyjemnego w dotyku kolorowego filcu i innych tkanin.

W naszej ofercie książeczki dostępne będą od maja, ale… Już TERAZ możesz zamówić taką książeczkę dla swojego dziecka z ręcznie wyszywanym imieniem pociechy na okładce!!! 

Cena regularna wynosi: 175 zł.
Świąteczna promocja – zamów teraz! Przy zamówieniu złożonym w okresie 28 marca – 10 kwietnia, za książeczkę z wyszytym imieniem swojego dziecka zapłacisz tylko 150 zł!

FORMULARZ ZAMÓWIENIA KSIĄŻECZKI SENSORYCZNEJ - Świąteczna promocja 150 zł

Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *