AKTUALNOŚCI

Lato 2018 z Fregatą – wymarzone wakacje Twojego dziecka!

Półkolonie w Termach Maltańskich (Zapisy), obóz nad morzem (Zapisy) oraz sportowe emocje dla dzieci i rodziców (Zapisy) – tegoroczne lato z Fregatą Swimming zapowiada się rewelacyjnie!

Jak zwykle w okresie od czerwca do sierpnia przygotowujemy szereg letnich aktywności dla dzieci zarówno w Poznaniu, jak i najbardziej atrakcyjnych latem lokalizacjach.

Zawody Fregata Family Cup (czerwiec)

Wielkie sportowe emocje, mali i więksi pływacy z medalami na szyjach, puchary, nagrody, świetna zabawa na trybunach Term Maltańskich – już 10 czerwca cały Poznań pływa z nami na zawodach Fregata Family Cup! Impreza, która tradycyjnie wieńczy semestr nauki pływania w naszej szkole, to znakomita okazja do sprawdzenia się na pływackim torze dla wszystkich poznaniaków – zarówno tych małych w wieku już od 4 lat, starszych, jak i osób dorosłych. Fregata Family Cup to impreza rodzinna, w której bardziej od wyniku liczy się uczestnictwo. Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy, a najlepsi powalczą o nagrody rzeczowe, ufundowane m.in. przez Decathlon Franowo.

Półkolonie w Termach Maltańskich (czerwiec-lipiec-sierpień)

Tego lata zapraszamy do Term już w ostatni tydzień czerwca, czyli zaraz po zakończeniu roku szkolnego. Pięciodniowe turnusy w najnowocześniejszym aquaparku w Polsce to gwarancja udanych wakacji w mieście. Tym bardziej, że w programie są nie tylko nauka pływania, czy zabawa w aquaparku, ale i odkrywanie pięknych okolic Malty. Nie zabraknie więc dreszczyku emocji w pobliskim parku linowym, zabawy w zadaszonym małpim gaju (Fabryka Śmiechu Michałek), jak i wycieczek w ciekawe miejsca (np. historyczne centrum multimedialne Brama Poznania). Do tego dochodzą gry i zabawy zespołowe, zajęcia artystyczne, pokazy filmowe oraz zajęcia w ramach kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Letni obóz w Łebie (lipiec)

Jak wakacje, to nad morzem! Polskie wybrzeże to zawsze świetne miejsce na aktywny wypoczynek dla dzieci. W lipcu zapraszamy więc na obóz w Łebie, gdzie uczestnicy w wieku od 7 do 16 lat, oprócz nauki pływania, do wyboru będą mieli szereg zróżnicowanych zajęć – od pływania kajakami, przez gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka oraz unihokej), ściankę wspinaczkową, aż po warsztaty plastyczno-artystyczne. Nie zabraknie wycieczek do ciekawych miejsc. W tym roku będziemy poszukiwać wyjścia z największgo naturalnego labiryntu w Polsce (Labirynt Park Łeba z Magicznym Ogrodem Gier z grami zręcznościowymi, logicznymi i łamigłówkami), czy podziwiać atrakcje Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego Sea Park w Sarbsku z fokarium, Oceanarium Prehistorycznym 3D, Błękitek Live Show oraz Parkiem Makiet Zwierząt Morskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *