AKTUALNOŚCI

Pierwsze kroki na basenie – ferie dla niemowlaka z Fregatą! [ZAPISY]

Cztery spotkania w ciągu dwóch tygodni, czyli ferie na basenie dla dzieci w wieku 3-12 miesięcy w promocyjnej cenie 48 zł – to nasza propozycja na ferie dla rodziców maluchów, którzy chcą sprawdzić na czym polegają nasze zajęcia pływania niemowląt.

W lutym, a więc w okresie ferii zimowych organizujemy specjalny kurs dla maluszków i ich rodziców, którzy chcą, by ich dziecko rozpoczęło przygodę z wodą. Zajęcia prowadzone będą na dwóch basenach: w Termach Maltańskich oraz na basenie Lechicka (Hotel System).
Cztery spotkania w ciągu dwóch tygodni to przyjazna, bezpieczna, a zarazem skuteczna metoda zapoznawania dziecka ze środowiskiem wodnym. Zajęcia prowadzić będą nasi najlepsi instruktorzy specjalizujący się w oswajaniu z wodą najmłodszych, którzy pokażą uczestnikom na czym polegają lekcje dla niemowląt i jakie są ich główne zalety. Oswajanie z wodą na basenie to także doskonały sposób na przełamanie lęku małego dziecka przed wodą. W trakcie zajęć rodzice nauczą się szeregu zabaw w wodzie, które będą mogli wykorzystać później w domowych kąpielach.

Uwaga! Kurs jest skierowany do osób, które nie uczestniczyły wcześniej w zajęciach z niemowlakiem na basenie. Warunkiem udziału w zajęciach jest wyrażenie zgody na rejestrowanie zajęć (foto, wideo) oraz wykorzystanie wizerunku do celów dydaktycznych, jak i promocyjnych Fregaty Swimming (np. publikacje na stronie i profilu Facebook Fregaty, czy w prasie).

Terminy zajęć:
Termy Maltańskie (wt. i czw.)

  • godz. 10.30 – 4 lekcje: wt.13.02, czw.15.02, wt.20.02, czw.22.02
  • godz. 11.15 – 4 lekcje: wt.13.02, czw.15.02, wt.20.02, czw.22.02

Basen Lechicka (pon. i śr.)

  • godz. 11.00 – 4 lekcje: pon.12.02, śr.14.02, pon.19.02, śr.21.02
  • godz. 11.45 – 4 lekcje: pon.12.02, śr.14.02, pon.19.02, śr.21.02

Łączna cena za 4 spotkania: 48 zł

Wybierz grupę i zapisz się na zajęcia!Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT

1 komentarz “Pierwsze kroki na basenie – ferie dla niemowlaka z Fregatą! [ZAPISY]”

  1. Angelika Grabinska napisał(a):

    Swietny pomysl I konkretna cena wiele osob dzieki panstwa pomyslowosci bedziemoglo mile spedzic wolny czas ze swoimi pociechami 💗😍My juz sie niemozemy doczekac zajec prowadzonych przez panstwa 😊☺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *