AKTUALNOŚCI

Pierwsze kroki na basenie – ferie dla niemowlaka z Fregatą! [ZAPISY]

Cztery spotkania w ciągu dwóch tygodni, czyli ferie na basenie dla dzieci w wieku 3-12 miesięcy w promocyjnej cenie 48 zł – to nasza propozycja na ferie dla rodziców maluchów, którzy chcą sprawdzić na czym polegają nasze zajęcia pływania niemowląt.

W lutym, a więc w okresie ferii zimowych organizujemy specjalny kurs dla maluszków i ich rodziców, którzy chcą, by ich dziecko rozpoczęło przygodę z wodą. Zajęcia prowadzone będą na dwóch basenach: w Termach Maltańskich oraz na basenie Lechicka (Hotel System).
Cztery spotkania w ciągu dwóch tygodni to przyjazna, bezpieczna, a zarazem skuteczna metoda zapoznawania dziecka ze środowiskiem wodnym. Zajęcia prowadzić będą nasi najlepsi instruktorzy specjalizujący się w oswajaniu z wodą najmłodszych, którzy pokażą uczestnikom na czym polegają lekcje dla niemowląt i jakie są ich główne zalety. Oswajanie z wodą na basenie to także doskonały sposób na przełamanie lęku małego dziecka przed wodą. W trakcie zajęć rodzice nauczą się szeregu zabaw w wodzie, które będą mogli wykorzystać później w domowych kąpielach.

Uwaga! Kurs jest skierowany do osób, które nie uczestniczyły wcześniej w zajęciach z niemowlakiem na basenie. Warunkiem udziału w zajęciach jest wyrażenie zgody na rejestrowanie zajęć (foto, wideo) oraz wykorzystanie wizerunku do celów dydaktycznych, jak i promocyjnych Fregaty Swimming (np. publikacje na stronie i profilu Facebook Fregaty, czy w prasie).

Terminy zajęć:
Termy Maltańskie (wt. i czw.)

  • godz. 10.30 – 4 lekcje: wt.13.02, czw.15.02, wt.20.02, czw.22.02
  • godz. 11.15 – 4 lekcje: wt.13.02, czw.15.02, wt.20.02, czw.22.02

Basen Lechicka (pon. i śr.)

  • godz. 11.00 – 4 lekcje: pon.12.02, śr.14.02, pon.19.02, śr.21.02
  • godz. 11.45 – 4 lekcje: pon.12.02, śr.14.02, pon.19.02, śr.21.02

Łączna cena za 4 spotkania: 48 zł

Wybierz grupę i zapisz się na zajęcia!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl