AKTUALNOŚCI

Nowe grafiki na semestr letni 2018! Zajęcia dla niemowląt, dzieci i dorosłych [ZAPISY]

aerobik poznan

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych, oswajanie z wodą niemowląt – już teraz wybierz swoje zajęcia w nowym semestrze, który rusza zaraz po feriach zimowych. Sprawdź nowe grafiki!

Ukończenie zimowego semestru nauki pływania w naszej szkole to świetny punkt startowy do wejścia na wyższy poziom umiejętności w semestrze letnim. W pływaniu, jak w każdej dziedzinie, najważniejsza jest kontynuacja. Nie wolno stawać w miejscu, bo wtedy tak naprawdę się cofamy. A my na to nie pozwolimy! Możecie być pewnie, że dzięki regularnej pracy z naszymi instruktorami osiągnięcie wymierne efekty i satysfakcję z treningu.

Dlatego zapraszamy do zapisów na zajęcie w semestrze letnim, który startuje od 26 lutego 2018 r. Pamiętajcie, że nasze zajęcia w Poznaniu i okolicy, organizowane aż na 5 obiektach, są zróżnicowane pod względem umiejętności i wieku uczestników. Nie ma więc obawy, że traficie do zbyt słabej, lub zbyt mocnej grupy.

Nasz program zajęć został wypracowany w oparciu o najnowocześniejsze metody szkoleniowe, co gwarantuje efektywną naukę i stałe postępy. Jeśli uczyć się pływać, to tylko w czołowej szkole pływania w Polsce.

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w nowym semestrze!
Sprawdźcie nowe grafiki i pływajcie z Fregatą!

Termy Maltańskie

Basen przy Al. Kromera we Wrocławiu