AKTUALNOŚCI

Dzień Babci – aqua gimnastyka w prezencie! [ZAJĘCIA GRATIS]

Na Dzień Babci możesz podarować Babci zdrowie! Wystarczy, że zapiszesz ją na gratisowe zajęcia aqua gimnastyki – z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Babć od Szkoły Pływania Fregata Swimming!

Aqua gimnastyka to zajęcia prowadzone w wodzie, na płytkim basenie, w trakcie których wykorzystuje się różne formy prostych kroków i ćwiczeń ogólnorozwojowych, oddechowych i rozciągających, służących wzmocnieniu i usprawnieniu mięśni i stawów. Aqua gimnastyka to idealna recepta zarówno na codzienne zmagania jak i przewlekłe dolegliwości osób starszych!

Z okazji Dnia Babci organizujemy lekcje gratisowe aqua gimnastyki! Zapraszamy w wybranych terminach na basenie Lechicka (24. i 31. stycznia 2o2o r.) oraz na basenie Rataje na os. Piastowskim (30. stycznia 2020 r.). Uwaga, jedna osoba może wziąć udział w jednych zajęciach promocyjnych! Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zapisów!

Zapisz się na zajęcia, wypełniając poniższy formularz!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl