AKTUALNOŚCI

Nowy semestr na nowym basenie Rataje! [ZAPISY]

Dla niemowląt – oswajanie z wodą. Dla dzieci i dorosłych – nauka pływania. Na nowym basenie Rataje zaraz po feriach zaczynamy nowy semestr – z zajęciami dla całej rodziny!

Na nowym Basenie Rataje na os. Piastowskim Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi szereg zajęć dla całej rodziny! Do Waszej dyspozycji mamy nowoczesny obiekt, z basenami dostosowanymi do potrzeb i możliwości małych i większych pływaków oraz wygodnymi szatniami i komfortowym zapleczem sanitarnym. Wszystkie zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy Fregaty Swimming. Dlatego, jak pływać, to tylko na Basenie Rataje!


Zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt i małych dzieci prowadzimy w kilku grupach wiekowych, zaczynając już od maluszków w wieku 3 miesięcy. Nauka pływania odbywa się natomiast dla dzieci w wieku przedszkolnym szkolnym, oraz dla dorosłych.

Zaraz po feriach, a więc już od 10 lutego 2020 r. rozpoczynamy nowy semestr zajęć na Ratajach. Sprawdź nasze grafiki i zapisz się na lekcje pływania na komfortowym basenie!