AKTUALNOŚCI

Rodzinna oferta zimowa we Wrocławiu! [FERIE NA BASENIE]

Nie wyjeżdżacie z Wrocławia w czasie ferii? Nie szkodzi – z nami spędzicie na basenie fantastyczny czas! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Zima nie dopisuje? Za mało, albo za dużo śniegu? Za zimno, albo za ciepło? Powodów do niezadowolenia zimą zawsze może być wiele, ale na basenie Kromera wszystko będzie Wam pasować! Kameralna pływalnia z ciepłą wodą zapewnia idealne warunki do spędzania czasu z dzieckiem w wodzie.

Na czas zimowych ferii we Wrocławiu (10.02.2020-23.02.2020) przygotowaliśmy dla Was specjalne zajęcia dla najmniejszych pływaków w wieku od 3 do 36 miesięcy. Sprawdźcie, dlaczego ferie w mieście mogą być również niezapomniane!

A od razu po feriach zaczynamy nowy semestr regularnej nauki pływania i oswajania z wodą – zapisy już trwają, nie przegapcie najlepszego terminu!

Ferie z niemowlakiem na basenie!

W ramach zajęć w ferie, spotkamy się na 2 lekcjach (po 1 w tygodniu). W wodzie ćwiczy z dzieckiem jeden opiekun. Lekcje organizujemy w dwóch grupach wiekowych, zarówno dla maluszków, które już wcześniej z nami pływały, jak i zupełnie nowych.

Rodzinne zajęcia 2+1

Zapraszamy na specjalne zajęcia dla rodzin 2+1, a więc z dwójką opiekunów z dzieckiem w wodzie! Dla osób, które nie zabierały jeszcze maluszka na basen, to świetna okazja, żeby sprawdzić, jak wyglądają lekcje nauki pływania niemowląt. Z kolei dla dzieci, które już wcześniej chodziły na basen, zajęcia w ferie dają możliwość do wspólnej zabawy w wodzie.

Zapisy na nowy semestr nauki pływania i oswajania z wodą!

Już 24 lutego rusza nowy semestr w Szkole Pływania Fregata Swimming na basenie Kromera we Wrocławiu! Oswajamy z wodą niemowlaki już od 3. miesiąca życia, uczymy pływać również starsze dzieci. Sprawdź grafiki naszych zajęć i wybierz najlepszy dla siebie termin. Pływamy 7 dni w tygodniu!