AKTUALNOŚCI

Zajęcia 2+1 na basenie dla niemowląt w ferie we Wrocławiu! [ZAPISY]

zajęcia 2+1 dla rodzin

W czasie ferii we Wrocławiu organizujemy specjalne rodzinne zajęcia „2+1” dla niemowląt i dwójki rodziców w wodzie! To wyjątkowa okazja, by razem cieszyć się wodą.

Świetna zabawa w połączeniu z wszechstronnym oswojeniem z wodą i nauką pływania – właśnie tak wyglądają nasze zajęcia dla najmniejszych pływaków. Na basenie Kromera (Hotel Weiser) prowadzimy lekcje dla dzieci już od 3. miesiąca życia.

W czasie ferii zimowych we Wrocławiu, a więc w okresie 10.02.2020-23.02.2020 organizujemy specjalne zajęcia dla rodzin 2+1, a więc z dwójką opiekunów z dzieckiem w wodzie. Dla osób, które nie zabierały jeszcze maluszka na basen, to świetna okazja, żeby sprawdzić, jak wyglądają lekcje nauki pływania niemowląt. Z kolei dla dzieci, które już wcześniej chodziły na basen, zajęcia w ferie dają możliwość do wspólnej zabawy w wodzie.

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3-36 miesięcy!

Zajęcia rodzinne (dwoje rodziców plus dziecko) organizujemy w poniższych terminach, w okazyjnej cenie 60 zł. Wybierz termin i wskakuj zimą do wody!

 • gr. 3-36 mies. – pon. 17.02, godz. 17.00
 • gr. 3-36 mies. – pon. 17.02, godz. 17.45
 • gr. 3-36 mies. – wt. 18.02, godz. 17.00
 • gr. 3-36 mies. – wt. 18.02, godz. 17.45
 • gr. 3-36 mies. – śr. 19.02, godz. 17.00
 • gr. 3-36 mies. – śr. 19.02, godz. 17.45

ZAPISY NA ZAJĘCIA RODZINNE ODBYWAJĄ SIĘ POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ:  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl