AKTUALNOŚCI

Nowy semestr w Poznaniu. Wybierz basen i zapisz się na zajęcia! [GRAFIKI]

Zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach i przez siedem dni w tygodniu! Zaczynamy otwarte zapisy na nowy semestr zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming w Poznaniu. Startujemy 10 lutego 2020 r., a zapisujemy się już teraz!

W okresie święteczno-noworocznym możecie zrobić sobie jeszcze jeden przyjemny prezent! I to taki, z którego będziecie się cieszyć od lutego przyszłego roku aż do lata. W Szkole Pływania Fregata Swimming zaczynamy zapisy na zajęcia nauki pływania i oswajania z wodą w nowym semestrze na basenach w Poznaniu. Zajęcia ruszą po feriach zimowych, czyli od 10 lutego 2020 r.

Warto już teraz pomyśleć o rezerwacji miejsca w swojej grupie i w dogodnym terminie. Zapraszamy oczywiście nie tylko osoby, które już z nami pływają. Czekamy na wszystkich, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z wodą. Zwłaszcza, że możemy coś zaoferować każdemu!

W nowym semestrze czekają na Was zajęcia skierowane już do najmłodszych pływaków, a więc niemowlaków w wieku od 3. miesiąca życia. Prowadzimy również naukę pływania dla dzieci w wieku przedszkolnym, młodzieży szkolnej i dorosłych, więc śmiało można powiedzieć, że jesteśmy szkołą pływania dla całej rodziny.

Zajęcia w nowym semestrze prowadzone będą w Poznaniu i okolicy na kilku basenach. Czekają na Was Termy Maltańskie, Basen Lechicka, Basen Rataje, Basen Posnania oraz pływalnia w Daszewicach.

Sprawdźcie nasze grafiki i rezerwujcie miejsce!

TERMY MALTAŃSKIE

BASEN LECHICKA

BASEN RATAJE

BASEN DASZEWICE

BASEN POSNANIA