AKTUALNOŚCI

Ferie z niemowlakiem na basenie! [POZNAŃ I DASZEWICE]

nauka pływania ferie

Szukacie miejsca na rodzinne ferie z maluszkiem? Zapraszamy na specjalne zajęcia na basenie – zarówno te maluszki, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach na basenie, jak i te, które już z nami pływają.

Ferie w mieście mogą być równie niezapomniane, jak te, spędzone gdzieś na wyjeździe! Co więcej, mogą stać się okazją do wielkiej przygody i budowania rodzinnych więzi. Gdzie? Na basenie!

W czasie ferii na pływalniach w Poznaniu i Daszewicach będziemy prowadzili specjalne zajęcia dla maluszków w wieku od 3 miesięcy.

Dla osób, które jeszcze nie chodziły z maluszkiem na basen, ferie będą więc świetną okazją do sprawdzenia jak wyglądają zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt i przekonania się w jaki sposób uczymy dzieci miłości do wody. To także szansa na przygotowanie się do regularnych zajęć w semestrze.

W okresie 26.01.2020-9.02.2020 zapraszamy na 2 spotkania – po jednym w tygodniu. W zajęciach bierze udział jeden opiekun z dzieckiem. Koszt zajęć na basenie Lechicka 2 x 41 zł = 82 zł, na basenie Daszewice 2 x 39 zł = 78 zł.

 • gr. 3-12 mies. basen Lechicka – pon. godz. 11.00
 • gr. 3-12 mies. basen Lechicka – pon. godz. 11.45
 • gr. 12-36 mies. basen Lechicka – pon. godz. 12.30
 • gr. 3-12 mies. basen Daszewice – wt. godz. 10.30
 • gr. 12-36 mies. basen Daszewice – wt. godz. 11:15
 • gr. 3-12 mies. basen Daszewice – wt. godz. 17.00

Dla dzieci, które już z nami pływały, ferie to okazja do kontynuacji przygody z wodą oraz czas wypełniony zabawą pomiędzy kolejnymi semestrami.

W okresie 26.01.2020-9.02.2020 zapraszamy na 2 spotkania – po jednym w tygodniu. W zajęciach bierze udział jeden opiekun z dzieckiem. Koszt zajęć na basenie Lechicka 2 x 41 zł = 82 zł, na basenie Daszewice 2 x 39 zł = 78 zł.

 • gr. 12-36 mies. basen Lechicka – pon. godz. 17.45
 • gr. 12-36 mies. basen Daszewice – wt. godz. 17.45

WYBIERZ SWOJE ZAJĘCIA I ZAPISZ SIĘ NA FERIE Z NIEMOWLAKIEM NA BASENIE!  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl