AKTUALNOŚCI

Paweł Zawitkowski rekomenduje wczesne oswajanie z wodą! [WIDEO]

Wczesne oswajanie niemowląt z wodą to szereg korzyści rozwojowych dla dzieci. Posłuchajcie co ma ma ten temat do powiedzenia Paweł Zawitkowski, znany i ceniony fizjoterapeuta dziecięcy.

Paweł Zawitkowski od wielu lat specjalizuje się w harmonijnym rozwoju dzieci. I nie ma wątpliwości że zajęcia dla najmłodszych na basenie to bardzo dobry wybór. Woda stwarza bowiem fantastyczne warunki do rozwoju czucia głębokiego, powierzchownego reakcji równoważnej, czucia całego ciała, organizacji ruchu.

Specjaliści z zakresu fizjoterapii dzieci, tacy jak Paweł Zawitkowski, zwracają jednak również uwagę, że aby osiągnąć takie efekty, należy dobrze wybrać szkołę pływania. Fregata Swimming to właśnie taka szkoła, w której instruktorzy prowadzący zajęcia z maluszkami, doskonale wiedzą jak postępować z dziećmi, by osiągnąć określone cele.

Ty też możesz nas sprawdzić na basenie! Już w styczniu zaczynamy nowy semestr zajęć oswajania z wodą niemowląt w wieku od 3. miesiąca życia. Dołącz do nas! Wszystkie grafiki zajęć na basenach w Poznaniu znajdziesz TUTAJ.

Posłuchaj opinii Pawła Zawitkowskiego i zapisz swoje dziecko na zajęcia!