Grupa

Biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze? A może by tak połączyć wszystko razem i pokonać triathlon? Razem z nami przygotuj się na wyjątkowe wyzwanie!

Tworzymy team dla aktywnych ludzi. Takich co amatorsko pływaj, biegają, lub jeżdżą na rowerze. Albo robią wszystko naraz. Nie stawiamy poprzeczki na określonym poziomie sportowym, nie zakładamy z góry wyników jakie nasza drużyna ma osiągnąć. Chcemy przede wszystkim stworzyć społeczność ludzi, którzy gotowi są wspólnie regularnie ćwiczyć i dzięki wytrwałemu treningowi zwalczyć swoje słabości, osiągnąć swoje własne, indywidualne cele.

Zajęcia organizowane są na Termach Maltańskich i w sąsiedztwie tego obiektu, a więc na terenach rekreacyjnych Malty. W jednym miejscu możemy zatem ćwiczyć wszystkie triathlonowe dyscypliny.

Zajęcia indywidualne

Jeżeli czasami brakuje Ci motywacji, a nie lubisz ćwiczyć w grupie, lecz sam, nie martw się. Jeśli nam zaufasz, przygotujemy Cię indywidualnie do triathlonu.

Zajęcia sam na sam z profesjonalistą, który ukończył już niejeden triathlon oznaczają potężną dawkę cennych wskazówek, które łatwo będzie sobie przyswoić. Decydując się na taką drogę przygotowań, do Twojej dyspozycji będzie trójka różnych instruktorów od nauki wszystkich dyscyplin.

FORMULARZ ZAPISU NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Zaproponuj termin, wybierz obiekt: Termy Maltańskie lub Basen Lechicka, określ poziom umiejętności.
Zajęcia indywidualne zostaną potwierdzone mailowo lub telefoniczne w najszybszym możliwym czasie.

Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT

Warsztaty

W ramach przygotowań do triathlonu, poza regularnymi zajęciami grupowymi i indywidualnymi, organizujemy wraz z naszymi partnerami, jednodniowe warsztaty tematyczne.

Poświęcamy je kluczowym zagadnieniom w przygotowaniach do zawodów, takim jak pływanie, rower, bieg, czy żywienie. Wybrane warszaty z 2013 r.:

  • „Co odróżnia pływanie w triathlonie od pływania w basenie” – Szkoła PływaniaFregata Swimming
  • „Testy pianek pływackich ” – TRI-magic Triathlon Shop
  • „Dobór sprzętu rowerowego do treningu i zawodów” – SHIMANO

O wszystkich warsztatach informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej.