AKTUALNOŚCI

Wrocław: ferie z maluszkiem na basenie [ZAPISY]

ferie z maluszkiem

Jak spędzić ferie z maluszkiem w dużym mieście? Najlepiej wybrać się razem na basen! W czasie specjalnych 2 lekcji zadbamy nie tylko o dobrą zabawę, ale i rozwój twojego dziecka.

Ferie zimowe we Wrocławiu za pasem, a Wy nie macie możliwości wyjazdu, bądź pomysłu na wypoczynek? Specjalnie z myślą o najmłodszych i ich rodzicach, organizujemy w czasie ferii zajęcia na basenie Kromera dla dzieci w wieku już od 3. miesięcy.

Nie musicie opuszczać miasta, żeby razem z maluszkiem dobrze się bawić! Basen to nie tylko idealne miejsce na wspólną zabawę, ale i kapitalne środowisko rozwojowe dla dziecka. Woda przynosi mu bowiem mnóstwo korzyści, wspomagając prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy.

Zajęcia na basenie Kromera (Al. Kromera 16, Hotel Weiser) organizujemy w dwóch grupach wiekowych, zarówno dla maluszków, które już wcześniej z nami pływały, jak i zupełnie nowych.

W ramach zajęć w ferie, spotkamy się na 2 lekcjach, których łączny koszt wynosi 86 zł. W wodzie ćwiczy z dzieckiem jeden opiekun. Wybierz termin i rezerwuj miejsce!

 • gr. 3-12 miesięcy, czw. 13.02 i 20.02, godz. 15.30
 • gr. 3-12 miesięcy, czw. 13.02 i 20.02, godz. 16.15
 • gr. 12-36 miesięcy, czw. 13.02 i 20.02, godz. 17.00
 • gr. 12-36 miesięcy, czw. 13.02 i 20.02, godz. 17.45

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA WYPEŁNIAJĄC PONIŻSZY FORMULARZ:  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT


  1. Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 2. Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Zobacz informację RODO - pozyskiwanie i przetwarzanie danych osobowych tutaj

  4. Zgody marketingowe


  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl