AKTUALNOŚCI

Wrocław: ferie z maluszkiem na basenie [ZAPISY]

ferie z maluszkiem

Jak spędzić ferie z maluszkiem w dużym mieście? Najlepiej wybrać się razem na basen! W czasie specjalnych 2 lekcji zadbamy nie tylko o dobrą zabawę, ale i rozwój twojego dziecka.

Ferie zimowe we Wrocławiu za pasem, a Wy nie macie możliwości wyjazdu, bądź pomysłu na wypoczynek? Specjalnie z myślą o najmłodszych i ich rodzicach, organizujemy w czasie ferii zajęcia na basenie Kromera dla dzieci w wieku już od 3. miesięcy.

Nie musicie opuszczać miasta, żeby razem z maluszkiem dobrze się bawić! Basen to nie tylko idealne miejsce na wspólną zabawę, ale i kapitalne środowisko rozwojowe dla dziecka. Woda przynosi mu bowiem mnóstwo korzyści, wspomagając prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy.

Zajęcia na basenie Kromera (Al. Kromera 16, Hotel Weiser) organizujemy w dwóch grupach wiekowych, zarówno dla maluszków, które już wcześniej z nami pływały, jak i zupełnie nowych.

W ramach zajęć w ferie, spotkamy się na 2 lekcjach, których łączny koszt wynosi 86 zł. W wodzie ćwiczy z dzieckiem jeden opiekun. Wybierz termin i rezerwuj miejsce!

 • gr. 3-12 miesięcy, czw. 13.02 i 20.02, godz. 15.30
 • gr. 3-12 miesięcy, czw. 13.02 i 20.02, godz. 16.15
 • gr. 12-36 miesięcy, czw. 13.02 i 20.02, godz. 17.00
 • gr. 12-36 miesięcy, czw. 13.02 i 20.02, godz. 17.45

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA WYPEŁNIAJĄC PONIŻSZY FORMULARZ:  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania.

  1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl

  2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj

  3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl