AKTUALNOŚCI

Zajęcia dla niemowląt w super cenie – wspomagaj z nami WOŚP! [MEGARABAT!]

wośp zajęcia dla niemowląt

Dwie lekcje w cenie jednej, a dodatkowo pomoc dla dzieci – zapraszamy na specjalne zajęcia dla niemowląt! Całkowity dochód z zajęć przekażemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Teraz, zabierając swojego niemowlaka na basen, Wy też możecie zagrać z Orkiestrą Jurka Owsiaka i pomóc innym maluszkom!

Z okazji 28. finału WOŚP organizujemy specjalne zajęcia dla niemowląt w super cenie! Zapraszamy na Basen Rataje na os. Piastowskim na dwie lekcje w cenie jednej – w poniedziałki 13 i 20 stycznia 2020 r.

Zajęcia odbywać się będą w grupach wiekowych:

  • gr. 3-12 mies. – pon. 13 i 20 stycznia, godz. 9.00
  • gr. 12-24 mies. – pon. 13 i 20 stycznia, godz. 9.45
  • gr. 3-12 mies. – pon. 13 i 20 stycznia, godz. 10.30

Łączny koszt za dwa zajęcia wynosi 41 zł.

WYBIERZ SWOJĄ GRUPĘ I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA, WYPEŁNIAJĄC PONIŻSZY FORMULARZ    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl