AKTUALNOŚCI

Gorąca zima 2020 z Fregatą na basenie! [OFERTA ZIMOWA]

zima na basenie

Specjalne rodzinne zajęcia dla niemowląt w czasie ferii, zimowe półkolonie w tropikalnych Termach Maltańskich, kursy oswajania z wodą i nauki pływania w nowym semestrze – spędź ferie zimowe z najlepszą szkołą pływania!

Najgorętsze zimowe półkolonie w Termach Maltańskich!

Gorący basen i stworzony do szaleństw aquapark to w środku zimy idealny pomysł na ferie w mieście! Ferie zimowe w Termach Maltańskich to nie tylko nauka pływania i zabawa w aquaparku, ale także warsztaty tematyczne, gry, wyjścia w ciekawe miejsca w Poznaniu oraz szereg aktywności dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat! Startujemy już 27 stycznia!

Próbne zajęcia dla niemowląt 3-24 mies. na basenie Rataje!

U wielu rodziców wizja kilkumiesięcznego maluszka zanurzającego się w basenie może budzić obawy. Ale właśnie po to organizujemy w czasie ferii specjalne próbne pojedyncze zajęcia dla niemowląt na Basenie Rataje. Pokażemy Wam, że to świetna nauka i zabawa. Koszt to tylko 15 zł!

Rodzinne zajęcia dla niemowląt 2+1 na basenie!

Na basenach Lechicka w Poznaniu i na pływalni Fregata w Daszewicach pokażemy Wam, jak wyglądają rodzinne ferie i jak wspaniale możecie bawić się, a zarazem uczyć, będąc we trójkę na basenie. Oczywiście pod czujnym okiem naszego instruktora! Rodzinne zajęcia 2+1 organizujemy zarówno dla maluszków, które nie uczestniczyły jeszcze w zajęciach na basenie, jak i dla tych małych pływaków, którzy już na basen chodzą regularnie.

Zajęcia w ferie dla niemowląt – nowych i tych, co już z nami pływają 

Ferie w mieście mogą być równie niezapomniane, jak te, spędzone gdzieś na wyjeździe! Co więcej, mogą stać się okazją do wielkiej przygody i budowania rodzinnych więzi. Gdzie? Na basenie! Zapraszamy na specjalne zajęcia na basenie – zarówno te maluszki, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach na basenie, jak i te, które już z nami pływają. Czekamy na małych pływaków w wieku od 3 miesięcy!

Zapisy na nowy semestr w Poznaniu i Daszewicach

Już 10 lutego 2020 r. zaczynamy nowy semestr zajęć oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Daszewicach! Na małych i większych pływaków czekają Termy Maltańskie, Basen Rataje, Basen Lechicka, Basen Posnania i pływalnia w Daszewicach. Już teraz rezerwuj miejsce w dogodnym terminie!