AKTUALNOŚCI

Ferie zimowe na gorącym basenie! Półkolonie w Termach Maltańskich [ZAPISY]

pókolonie poznań

Gorący basen w środku zimy to idealny pomysł na ferie w mieście! Zimowe półkolonie w Termach Maltańskich to nie tylko nauka pływania i zabawa w aquaparku, ale także szereg aktywności poza basenem dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Co roku zimowe półkolonie z Fregatą Swimming przyciągają do Term Maltańskich rzesze maluchów i trudno się dziwić. Dzięki zebranemu przez lata doświadczeniu w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wiemy jak ułożyć program ferii w Poznaniu, aby zadowolić wszystkich małych amatorów wielkich przygód. Półkolonie z Fregatą to nie tylko nauka pływania, czy szaleństwa w aquaparku, ale i wiele innych atrakcji, dzięki którym dzieci spędzają czas ferii ciekawie i aktywnie.

W programie 5-dniowych turnusów (27.01.2020-31.01.2020 i 3-7.02.2020) znajdą się takie punkty jak:

  • Nauka i doskonalenie pływania. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci już oswojonych z wodą i pływających, jak i dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem.
  • Zabawa w części rekreacyjnej Term Maltańskich. Rekreacyjna część Term Maltańskich ze wszystkimi jej atrakcjami będzie do dyspozycji żądnych przygód półkolonistów.
  • Fabryka Śmiechu Michałek (dla grupy młodszej 6-8 lat), czyli wielki plac zabaw pod dachem ze zjeżdżalniami, trampolinami, dmuchanym zamkiem – małpi gaj i prawdziwy raj dla maluchów.
  • Bricks 4 Kidz (dla grupy starszej 9-12 lat)– czyli zanurzamy się w świecie Lego, dzięki czemu poznajemy tajniki matematyki, inżynierii, nauk przyrodniczych i technologii.
  • Warsztaty w Bramie Poznania. Wyjście do centrum poświęconego historii naszego miasta i kraju.
  • Mobilne Laboratorium. Widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne, w programie których znajdą się takie atrakcje jak lewitacja planety, magnetyczna Ziemia, koktajl chemiczny, erupcja wulkanów, walka kolorów i wiele, wiele więcej.
  • Warsztaty kreatywne. Nauczymy dzieci jak własnoręcznie można wykonać różne praktyczne a zarazem estetyczne rzeczy, przydatne w domu.
  • Zabawy i gry zespołowe, turniej gier planszowych. Stały punkt półkolonii w Termach sprzyjający integracji dzieci.

Organizatorzy zapewniają opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej, ubezpieczenie NW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu).

Cena: 399 zł

Zapisy wyłącznie: ONLINE

DOKUMENTY DO POBRANIA

Poniżej znajdą Państwo komplet dokumentów, które prosimy złożyć podpisane w biurze Fregaty Swimming w Termach Maltańskich (ul. Termalna 1, 61-028 Poznań).