AKTUALNOŚCI

Nauka pływania dzieci 2-3 lata [WIDEO]

Dobra zabawa na basenie to podstawa! Dlatego ucząc je w wodzie samodzielności, staramy się, aby wszyscy dobrze się bawili. Dołącz do nas na basenie w Poznaniu, Wrocławiu lub Daszewicach!

Co zrobić, jeśli zależy ci na wszechstronnym oswojeniu dziecka z wodą? Co zrobić, jeśli chcesz, by samodzielnie pływało od najmłodszych lat? Wybierz basen i szkołę pływania, w której nauczy się miłości do wody! Od tego właśnie jest Szkoła Pływania Fregata Swimming. Dbamy o to, by maluchy czuły się w wodzie swobodnie i pewnie, nie zapominając równocześnie o respekcie wobec tego żywiołu. Zabawa na basenie musi być więc przede wszystkim bezpieczna.

Dowiedz się więcej o nauce pływania niemowląt i małych dzieci – sprawdź nasz program TUTAJ!

Zajęcia nauki pływania dzieci w wieku 2-3 lat to lekcje pływania polegające na stosowaniu zabawowych form ćwiczeń. Dzięki temu dzieci nabywają na basenie nowe umiejętności, ucząc się jednocześnie miłości do wody. W zajęciach takich małych dzieci biorą udział także rodzice. Nasi instruktorzy dbają więc, by lekcje pływania były świetną zabawą również dla dorosłych.

Dlaczego warto oswajać z wodą dziecko już od najmłodszych lat? Bo jest to nie tylko prosta droga do zapewnienia mu bezpieczeństwa nad wodą, ale przede wszystkim zdrowego rozwoju.

Zobacz zdjęcia z naszych lekcji pływania dla małych dzieci!