AKTUALNOŚCI

Promocja Mikołajkowa – kurs dla niemowląt z rabatem! [BASEN DASZEWICE]

basen dla niemowląt mikołajki

Mikołajki  na basenie? Tak, teraz oswajamy z wodą niemowlaki w wieku 3-6 miesięcy z rabatem 20 proc.! Zapraszamy na komfortowy basen w Daszewicach na szybki kurs, który sprawi, że Wasze maluszki pokochają wodę!

Niemowlaki, które ukończyły już 3. miesiąc życia zazwyczaj stabilnie trzymają główkę. Dlatego śmiało mogą uczestniczyć w zajęciach oswajania z wodą na basenie. Takie zajęcia to prosta droga do zdrowego rozwoju fizycznego i umysłowego. Lekcje na basenie to nie tylko ćwiczenia wspomagające sprawność ruchową, ale i stymulujące rozwój psychiczny dzieci. No i poza wszystkimi zaletami z tym związanymi, to także świetna zabawa!

Wybierz Mikołajki na basenie!

W zajęciach dla najmniejszych pływaków bierze udział także rodzic/opiekun. Dzięki temu wspólne ćwiczenia wzmacniają rodzinne i emocjonalne więzi. A one będą łączyć Was przez całe życie.

Chcesz, by Twój maluszek rósł zdrowo? Basen to najlepsze miejsce, aby go zahartować! Zajęcia dla niemowląt na basenie w Daszewicach prowadzimy w wodzie o temperaturze 31-32 stopni C. To idealne warunki, by dziecko nie zmarzło, a zarazem, nabierało odporności.

Z okazji Mikołajków, mamy dla Was kilka ostatnich miejsc w nowych grupach dla maluszków w wieku 3-6 miesięcy. Przy zapisach w okresie 5-8 grudnia, otrzymacie 20 proc. rabatu! 

Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 12.30 i 13.15 w okresie od 10 grudnia do 21 stycznia (z przerwą świąteczną).

Koszt 5 zajęć, po uwzględnieniu rabatu, to tylko 140 zł!

Aby skorzystać z promocji „Mikołajki na basenie” i zapisać się na zajęcia, wypełnij poniższy formularz!  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania.

  1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl

  2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj

  3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl