AKTUALNOŚCI

Promocja Mikołajkowa – kurs dla niemowląt z rabatem! [BASEN DASZEWICE]

basen dla niemowląt mikołajki

Mikołajki  na basenie? Tak, teraz oswajamy z wodą niemowlaki w wieku 3-6 miesięcy z rabatem 20 proc.! Zapraszamy na komfortowy basen w Daszewicach na szybki kurs, który sprawi, że Wasze maluszki pokochają wodę!

Niemowlaki, które ukończyły już 3. miesiąc życia zazwyczaj stabilnie trzymają główkę. Dlatego śmiało mogą uczestniczyć w zajęciach oswajania z wodą na basenie. Takie zajęcia to prosta droga do zdrowego rozwoju fizycznego i umysłowego. Lekcje na basenie to nie tylko ćwiczenia wspomagające sprawność ruchową, ale i stymulujące rozwój psychiczny dzieci. No i poza wszystkimi zaletami z tym związanymi, to także świetna zabawa!

Wybierz Mikołajki na basenie!

W zajęciach dla najmniejszych pływaków bierze udział także rodzic/opiekun. Dzięki temu wspólne ćwiczenia wzmacniają rodzinne i emocjonalne więzi. A one będą łączyć Was przez całe życie.

Chcesz, by Twój maluszek rósł zdrowo? Basen to najlepsze miejsce, aby go zahartować! Zajęcia dla niemowląt na basenie w Daszewicach prowadzimy w wodzie o temperaturze 31-32 stopni C. To idealne warunki, by dziecko nie zmarzło, a zarazem, nabierało odporności.

Z okazji Mikołajków, mamy dla Was kilka ostatnich miejsc w nowych grupach dla maluszków w wieku 3-6 miesięcy. Przy zapisach w okresie 5-8 grudnia, otrzymacie 20 proc. rabatu! 

Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 12.30 i 13.15 w okresie od 10 grudnia do 21 stycznia (z przerwą świąteczną).

Koszt 5 zajęć, po uwzględnieniu rabatu, to tylko 140 zł!

Aby skorzystać z promocji „Mikołajki na basenie” i zapisać się na zajęcia, wypełnij poniższy formularz!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT


    1. Regulamin i cennik zajęć promocyjnych znajduje się tutaj 2. Zobacz informację RODO - pozyskiwanie i przetwarzanie danych osobowych tutaj

    4. Zgody marketingowe


    Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl