AKTUALNOŚCI

Termy Maltańskie: nowa grupa dla maluszków 3-6 mies.! [ZAPISY]

To może być ostatnia okazja, żeby zapisać w tym semestrze maluszka w wieku 3-6 miesięcy na zajęcia oswajania z wodą! Już w czwartek 17 października startuje nowa grupa w Termach Maltańskich!

Jesień i zima z niemowlakiem na basenie? I to się nazywa dobry pomysł! Zajęcia oswajania z wodą niemowląt na komfortowym basenie z ciepłą wodą to pierwszy krok do zdrowego rozwoju dziecka i zarazem świetnej rodzinnej zabawy.

Z radością obserwujemy jak przybywa rodziców, którzy decydują się zabrać swoje maluszki na basen i właśnie z myślą o nich otwieramy nową grupę dla niemowląt w wieku 3-6 miesięcy. To świetny moment, aby zacząć wodną edukację, ponieważ dzieci „pamiętają” jeszcze etap życia płodowego i doskonale czują się w środowisku wodnym.
Poza tym wczesne oswajanie z wodą dla rozwoju dzieci przynosi mnóstwo korzyści! 

 • szybsze osiąganie tzw. kamieni milowych w rozwoju dziecka,
 • prawidłowy rozwój układu kostnego i mięśniowego, poprawa w zakresie trzymania głowy, stabilnego siedzenia, trzymania przedmiotów,
 • lepsza koordynacja wzrokowo-ruchowa, lepsze poczucie równowagi,
 • rozwój mowy (zasób słów, rozumienie mowy), funkcji poznawczych, wzrokowych,
 • poprawa motoryki dużej (skakania, chodzenia) i motoryki małej (rysowanie, wycinanie, kolorowanie, kopiowanie obiektów, odwzorowywanie),
 • hartowanie organizmu dziecka,
 • rozwój więzi emocjonalnych łączących rodzica z dzieckiem.

Zapraszamy do nowej grupy, w której zajęcia startują już w czwartek 17 października w Termach Maltańskich (godz. 12.30)!
Kurs potrwa 15 spotkań, a jego koszt to 555 zł (15 x 37 zł za lekcję). W przypadku zapisu w trakcie kursu, cena umniejszana jest o zajęcia, które już się odbyły.

Zapisy poprzez poniższy formularz!  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl