AKTUALNOŚCI

Zajęcia próbne dla niemowląt na Basenie Rataje! [CENA PROMOCYJNA]

zajęcia próbne basen rataje

Tylko 15 zł kosztują specjalne próbne zajęcia dla niemowląt na Basenie Rataje! W czasie ferii organizujemy pojedyncze lekcje, dla dzieci i rodziców, którzy jeszcze z nami nie pływali.

U wielu rodziców wizja kilkumiesięcznego maluszka zanurzającego się w basenie może budzić obawy. Ale właśnie po to organizujemy w czasie ferii specjalne próbne pojedyncze zajęcia dla niemowląt na Basenie Rataje. Pokażemy Wam, że to świetna nauka i zabawa!

Pod okiem naszego wykwalifikowanego instruktora mogą z nami pływać dzieci w wieku od 3 do 24 miesięcy, które wcześniej nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming. W wodzie z dzieckiem ćwiczy jeden opiekun/rodzic.

Zajęcia próbne, na których przekonacie się, jak wygląda profesjonalne oswajanie z wodą odbędą się 3 i 4 lutego 2020 r. na nowej pływalni na os. Piastowskim. Do Waszej dyspozycji będzie basen rekreacyjny z ciepłą wodą, specjalnie dostosowany do zajęć dla najmłodszych pływaków.

Koszt zajęć promocyjnych: tylko 15 zł!
Terminy:
 poniedziałek 3.02. – godz. 9.00, 9.45, 10.30 i 11.15 , wtorek 4.02. – godz. 11:15

Aby zapisać się na zajęcia próbne, wybierz termin i wypełnij poniższy formularz!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl