AKTUALNOŚCI

Dzień Dziecka – wielkie rabaty w prezencie!

Zajęcia jednorazowe na basenie + super poradnik dla rodziców za jedyne 50 zł! To idealny zestaw na start dla osób, które jeszcze nie były z niemowlakiem na basenie. Dzień Dziecka to świetny moment, żeby podjąć taką decyzję!

Zastanawiacie się, jak wyglądają zajęcia oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci? Jak w wodzie z rodzicem radzi sobie mały pływak? Jednorazowy udział w zajęciach dla rodzica z dzieckiem w wieku od 3. mies. do 3 lat to świetna opcja aby to sprawdzić, a lektura naszego poradnika pt. „Uczymy miłości do wody” pomoże Wam nie tylko na basenie, ale i w domu.

Koszt jednorazowego udziału w zajęciach grupowych wynosi 80 zł, a książka kosztuje 50 zł. Ale w Dzień Dziecka dzieją się cuda i taki zestaw możecie otrzymać w łącznej cenie zaledwie 50 zł!

Aby zamówić e-voucher na zajęcia jednorazowe oraz książkę (do odbioru w naszym biurze w Termach Maltańskich) wystarczy wysłać maila na adres: info@fregata.com.pl wpisując w tytule „Dzień Dziecka”. Uwaga, promocja obowiązuje tylko w dn. 1 czerwca 2022 r.