AKTUALNOŚCI

Dzień Matki – zajęcia z niemowlakiem i aqua aerobik za pół ceny! [PROMOCJA]

Z okazji Dnia Matki mamy dla Was vouchery na zajęcia jednorazowe oswajania z wodą niemowląt lub aqua aerobiku za pół ceny! Zaproszenia można zakupić w dniach 26-28.05.2022 a wykorzystać do końca 2022 r.

Jednorazowe zajęcia z niemowlakiem

Zajęcia oswajania z wodą to doskonała forma aktywności dla maluszków w wieku już od 3 miesiąca życia. Ćwiczenia w wodzie stymulują prawidłowy rozwój, ale i dają mnóstwo satysfakcji rodzicowi, budując emocjonalne więzi z dzieckiem.

Wielu rodziców, zanim zapisze się na kurs, chce sprawdzić, jak w praktyce wyglądają zajęcia w wodzie dla najmłodszych. W Szkole Pływania Fregata Swimming dajemy możliwość jednorazowego udziału w lekcji. Teraz, z okazji Dnia Matki, można zamówić voucher na jednorazowe zajęcia za pół ceny – za 40 zł, zamiast za 80 zł!

Aby zamówić voucher na zajęcia jednorazowe dla niemowląt napisz maila na adres: info@fregata.com.pl w tytule wpisując „Dzień Matki – niemowlaki za pół ceny”. W celu umówienia konkretnego terminu udziału w zajęciach na określonym basenie, prosimy o ponowny kontakt mailowy.
Uwaga! Jedna osoba może zamówić jeden voucher.

Aqua fitness za pół ceny

Z okazji Dnia Matki mamy dla Was także vouchery na dowolne jednorazowe zajęcia aqua fitnessu (aqua aerobik, aqua power, aqua gimnastyka) – również za pół ceny, czyli za 20 zł zamiast 40 zł.

Aby zamówić voucher na zajęcia jednorazowe aqua fitness napisz maila na adres: info@fregata.com.pl w tytule wpisując „Dzień Matki – aqua fitness za pół ceny”. W celu umówienia konkretnego terminu udziału w zajęciach na określonym basenie, prosimy o ponowny kontakt mailowy.
Uwaga! Jedna osoba może zamówić jeden voucher.