AKTUALNOŚCI

Dzień Kobiet – idziemy z niemowlakiem na basen!

Czy wiecie jak wyglądają zajęcia na basenie dla niemowlaków w wieku 3-6 miesięcy? Możecie to łatwo sprawdzić wybierając się na jednorazową lekcję w promocyjnej cenie!

Z okazji Dnia Kobiet, zapraszamy świeżo upieczone Mamy (albo Tatusiów, a co!) na jednorazowe zajęcia dla najmniejszych pływaków, które ukończyły już 3 miesiące! Zobaczycie na czym polega oswajanie z wodą niemowląt i przekonacie się, dlaczego warto chodzić z dzieckiem na basen już od pierwszych miesięcy życia. A powodów, by to robić jest mnóstwo. Przede wszystkim ćwiczenia na basenie to prosta droga do zdrowia maluszka. Zajęcia w wodzie nie tylko hartują dziecko, ale mają duży wpływ na jego wszechstronny rozwój. A dla rodziców to doskonała okazja do budowania rodzicielskich więzi i świetnej zabawy ze swoim dzieckiem

Dzień Kobiet to u nas zawsze okazja do promocji! Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 miesięcy organizujemy na Basenie Lechicka (Hotel Lechicka, ul. Lechicka 101) oraz na nowym Basenie Rataje (os. Piastowskie 55) w specjalnej cenie 15 zł.

Terminy:

poniedziałek 9.03.2020, godz. 11.15 – Basen Rataje
wtorek 10.03.2020, godz. 11:45 – Basen Lechicka

Zapisy odbywają się poprzez poniższy formularz. Zapraszamy!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl