AKTUALNOŚCI

Wakacyjne zajęcia dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY]

Po długiej przerwie, latem znowu możecie chodzić ze swoim dzieckiem na zajęcia. Część wakacyjnych kursów na basenie Lechicka i w Daszewicach startuje jeszcze w czerwcu!

Za Wami długie tygodnie bez basenu? A może są wśród Was maluchy, które jeszcze nigdy nie chodziły na basen, a chciałyby zacząć swoją wodną edukację?

Mamy dla Was dobre wiadomości! W okresie letnim na dwóch basenach (Lechicka i Daszewice) będziemy prowadzić zajęcia oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci już od 3. miesiąca życia. Oczywiście wszystko odbywać się będzie z zachowaniem sanitarnych rygorów bezpieczeństwa, wymaganych w czasie pandemii (prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa opisanymi tutaj).

Zaczynamy już w poniedziałek 15 czerwca na basenie w Daszewicach i we wtorek 16 czerwca na basenie Lechicka a pływamy do końca sierpnia.

Basen Daszewice:

 • gr 3-12 mies. – poniedziałek godz. 13:15

zajęcia w okresie od 15.06 do 31.08 – cena 492 zł (12 lekcji x 41 zł)

Basen Lechicka:

 • gr. 3-6 mies. – wtorek godz. 9.30
 • gr. 7-12 mies. – wtorek godz. 10:15
 • gr. 12-36 mies. – wtorek godz. 11:00
 • gr. 3-6 mies. – wtorek godz. 11:45

zajęcia w okresie od 16.06 do 25.08 – cena 473 zł (11 lekcji x 43 zł)

Uwaga! Zajęcia odbywać się będą w małych grupach, ze względu na ograniczenia związane z wymogami bezpieczeństwa, ale z tego samego powodu, nie będzie możliwe odrabianie nieobecności. Przepraszamy za niedogodności.
Prosimy również o zapoznanie się z zasadami wejścia na basen i organizacji zajęć (tutaj).

Aby zapisać się na zajęcia, wypełnij poniższy formularz  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Sprawdź również zasady wejścia na basen. tutaj 4. Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka, uczęszczającego na zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming organizowane przez Fregata Swimming sp. z o.o. tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl