AKTUALNOŚCI

Basen Kromera Wrocław – kursy wakacyjne dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY]

Wakacyjne zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym – to najlepszy sposób na lato we Wrocławiu.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w czasie wakacji Basen Kromera wraca do życia! Dla wszystkich małych pływaków, zarówno tych, którzy już chodzili na zajęcia w wodzie, jak i zupełnie początkujących, organizujemy latem 2020 we Wrocławiu kursy wakacyjne oswajania z wodą i nauki pływania.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia zajęcia będą się odbywały z zachowaniem sanitarnych rygorów bezpieczeństwa, wymaganych w czasie pandemii (prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa opisanymi TUTAJ). Lekcje prowadzone będą w małych grupach i zachowaniem dystansu między uczestnikami.

Zapraszamy dzieci już od 3. miesiąca życia oraz starsze, także w wieku przedszkolnym (gr. Ib/Ic). Niemowlaki (grupy od 3 miesięcy do stopnia Ia) ćwiczą w wodzie oczywiście wraz z jednym rodzicem/opiekunem.

Startujemy już 1 lipca 2020 r. Pływamy do końca sierpnia 2020!

Uwaga! Zajęcia odbywać się będą w małych grupach, ze względu na ograniczenia związane z wymogami bezpieczeństwa, ale z tego samego powodu, nie będzie możliwe odrabianie nieobecności. Przepraszamy za te niedogodności.
Prosimy również o zapoznanie się z zasadami wejścia na basen i organizacji zajęć (tutaj).

Aby zapisać się na wakacyjny kurs,
sprawdź grafik i wybierz swoją grupę!