AKTUALNOŚCI

Dzień Ojca – promocyjne zajęcia tylko dla tatusiów z dziećmi!

Jeśli iść na basen, to tylko z Tatą! Drodzy Ojcowie, zapraszamy Was z maluszkami w wieku od 3 mies. do 3 lat na specjalne zajęcia na basenie w promocyjnej cenie tylko 10 zł!

Na zajęcia oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci z roku na rok wybiera się coraz więcej ojców. A jeszcze kilka lat temu dominowały mamusie! Nas jednak ta tendencja wcale nie martwi, bo widzimy, że dla tatusiów wspólny basen z dzieckiem to fantastyczna okazja do budowania rodzinnych więzi a zarazem świetnej zabawy.

Z okazji Dnia Ojca, organizujemy specjalne zajęcia na komfortowej pływalni w Daszewicach – tylko dla Taty z dzieckiem. Zapraszamy ojców z niemowlakami lub małymi dziećmi, którzy jeszcze nie uczestniczyli w zajęciach Fregaty Swimming, aby przekonali się, dlaczego warto razem z maluszkiem chodzić na basen.

Terminy zajęć promocyjnych:

  • gr. dzieci w wieku 3-12 mies. – poniedziałek 5 lipca, 2021 r., godz. 17.00
  • gr. dzieci w wieku 12-36 mies. – poniedziałek 5 lipca, 2021 r., godz. 17.45

Miejsce: Pływalnia Fregata, Daszewice, ul. Słoneczna 4

Cena: 10 zł
Zapisy: online przez poniższy formularz. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Sprawdź zasady wejścia na basen. tutaj 3. Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka, uczęszczającego na zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming organizowane przez Fregata Swimming sp. z o.o. tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl