AKTUALNOŚCI

Dzień Otwarty na pływalni w Daszewicach. Przyjdź na bezpłatne zajęcia!

W sobotę 31 sierpnia na komfortowym basenie w Daszewicach organizujemy bezpłatne lekcje dla niemowląt i dzieci, które jeszcze z nami nie pływały. To świetna okazja, by sprawdzić nasze zajęcia, jak i samą pływalnię, przyjazną dla najmłodszych pływaków.

Pływalnia Fregata w Daszewicach to kameralny i wygodny basen, do którego łatwo można dotrzeć również z południowych dzielnic Poznania. Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi tam zajęcia dla niemowląt już od 3. miesiąca życia, jak i starszych dzieci.

W sobotę 31 sierpnia 2019 r. organizujemy na basenie Dzień Otwarty, podczas którego prowadzić będziemy gratisowe zajęcia dla osób, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming.

Na basen zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 36 miesięcy, jak i starsze dzieci, które chcą rozpocząć naukę pływania. Rodzice będą mieli okazję przyjrzeć się naszym zajęciom o przekonać się w jaki sposób uczymy dzieci miłości do wody.

Zajęcia odbywać się będą w grupach wiekowych 3-12 mies., 12-36 mies. (w wodzie jest rodzic i dziecko) oraz w gr. IB dla początkujących dzieci w wieku 5 lat i starszych (w wodzie tylko dziecko).

UWAGA! Zapisy na gratisowe zajęcia oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci rozpoczną się 26 sierpnia – na naszej stronie internetowej. Liczba miejsc będzie ograniczona. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu zapisów, wypełnij poniższy formularz.     Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl

    Poznaj pływalnię w Daszewicach!