AKTUALNOŚCI

Nauka pływania niemowląt i małych dzieci – nowy Basen Rataje! [ZAPISY]

Już od października będziemy prowadzić zajęcia na nowym Basenie Rataje na os. Piastowskim! Wiele nowych grup dla niemowląt już od 3. miesiąca życia i małych dzieci czeka na małych pływaków. Sprawdźcie grafik i rezerwujcie miejsce!

Basen Rataje na os. Piastowskim to najnowsza miejska inwestycja, która ma służyć poznaniakom. Przez wiele lat w tym samym miejscu istniał stary obiekt, który przed kilkoma laty ze względu na stan techniczny trzeba było rozebrać. Teraz poznaniacy będą mieli tam do dyspozycji nowoczesną pływalnię z idealnymi warunkami do nauki pływania. I to od najmłodszych lat, bowiem na basenie znajduje się specjalna niecka z ciepłą wodą, w pełni przystosowana do prowadzenia zajęć dla niemowląt!

A wczesne oswajanie z wodą do najlepsza droga do zdrowego rozwoju dziecka. Woda nie tylko hartuje organizm, ale przede wszystkim przynosi wiele korzyści dla rozwoju fizycznego i psychicznego maluszków.

Szkoła Pływania Fregata Swimming, która od lat prowadzi zajęcia dla niemowląt, od początku października będzie prowadzić zajęcia dla najmniejszych pływaków również na nowym Basenie Rataje. Już teraz można rezerwować miejsce w grupach:

  • 3-6 mies. (oswajanie z wodą – rodzic z dzieckiem)
  • 7-12 mies. (oswajanie z wodą – rodzic z dzieckiem)
  • 12-24 mies. (oswajanie z wodą – rodzic z dzieckiem)
  • 24-36 mies. (oswajanie z wodą – rodzic z dzieckiem)
  • Ia (oswajanie z wodą – rodzic z dzieckiem)
  • Ib (oswajanie z wodą i nauka pływania – dzieci 5-6 lat)
  • Ic (oswajanie z wodą i nauka pływania – dzieci 7 lat)

Komfortowe warunki i najlepsza szkoła pływania w mieście – takie połączenie gwarantuje efektywną naukę. U nas zajęcia dla maluszków trwają nie 30, ale aż 45 minut! Dzięki temu mamy czas, aby dobrze się rozgrzać i spokojnie przeprowadzić całą lekcję.

Dołącz do nas na nowym basenie na os. Piastowskim! Startujemy już 1 października!

zajęcia dla niemowląt i dzieci do 4 lat nowy Basen Rataje!

Sprawdź także zajęcia dla dzieci i młodzieży na Basenie Rataje!

Sprawdź także zajęcia nauki pływania dla dorosłych na Basenie Rataje!