AKTUALNOŚCI

Ferie na basenie – zajęcia dla niemowlaków i dzieci, które już z nami pływają

Ferie na basenie? To świetny pomysł! Jeżeli chodzicie już na zajęcia i nie chcecie robić przerwy – wpadajcie na basen także w czasie ferii!

Przerwa w szkolnych zajęciach nie musi oznaczać przerwy w zajęciach na basenie! Doskonale wiemy, że dla wielu rodzin są one stałym punktem tygodnia. Bo czas spędzony razem w wodzie procentuje nie tylko określonymi umiejętnościami, ale i wzmacnianiem rodzinnych więzi łączących mamę, czy tatę z dzieckiem. To także świetna forma wspólnej rodzinnej rekreacji.

W okresie ferii zimowych na basenach w Poznaniu i Daszewicach organizujemy więc zajęcia dla dzieci, które już z nami pływają – w obniżonych cenach.

Zajęcia w Poznaniu (basen przy ul. Lechickiej) w okresie 17.01.2022-30.01.2022 – dla maluszków, które już z nami pływają. Zapraszamy na 2 spotkania – po jednym w tygodniu.

 • gr. 12-24 mies. – wtorki, godz. 16:15
 • gr. 24-36 mies. – czwartki, godz. 16:15
 • gr. IA – czwartki, godz. 18:30
 • gr. IB/IC – wtorki, godz. 18:30

Łączny koszt za dwie lekcje w ww. grupach wynosi 60 zł.

Zajęcia w Daszewicach w okresie 17.01.2022-30.01.2022 – dla maluszków, które już z nami pływają. Zapraszamy na 2 spotkania – po jednym w tygodniu.

 • gr. 12-24 mies. – poniedziałki, godz. 16:15
 • gr. 24-36 mies. – środy, godz. 16:15
 • gr. IA – środy, godz. 18:30
 • gr. IB/IC – poniedziałki, godz. 18:30

Łączny koszt za dwie lekcje w ww. grupach wynosi 60 zł.

Aby zapisać się na zajęcia w czasie ferii – wybierz swoją grupę i wypełnij formularz:  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Regulamin i cennik zajęć jednorazowych w czasie ferii 2022 znajduje się TUTAJ 3. Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka, uczęszczającego na zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming organizowane przez Fregata Swimming sp. z o.o. tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl