AKTUALNOŚCI

Idziesz z niemowlakiem na basen? Dowiedz się, jak się przygotować! [LIVE]

Zaraz po feriach zimowych zaczynamy zajęcia w nowym semestrze. Jak przygotować się do zajęć na basenie z niemowlakiem lub małym dzieckiem? Zapraszamy na live z szefem Szkoły Pływania Fregata Swimming, Norbertem Lewandowskim.

Mamy nadzieję, że zapisaliście się już także na kursy oswajania z wodą niemowląt organizowane przez Szkołę Pływania Fregata Swimming. A jeżeli będziecie u nas pierwszy raz, to pewnie macie tysiąc pytań. Podczas specjalnego spotkania live na profilu facebook Fregaty Swimming postaramy się odpowiedzieć na wszystkie! Opowiemy Wam dokładnie jak się do takiej przygody przygotować. A jeśli jeszcze wahacie się przed pójściem na basen, postaramy się Was do tego przekonać wspólnie z szefem Fregaty, Norbertem Lewandowskim, instruktorem pływania niemowląt i małych dzieci.

Norbert opowie Wam i pokaże na filmikach m.in.:
– dlaczego warto chodzić na basen z dzieckiem już od 3. miesiąca życia?
– jak przygotować się do zajęć na basenie z maluszkiem?
– jak wyglądają i czemu służą zajęcia dla najmłodszych pływaków?
– jaki wpływ na rozwój małych dzieci ma pływanie?

Będzie to także świetna okazja do zadawania pytań dotyczących zajęć i wszystkiego, co wiąże się z pływaniem najmłodszych dzieci.

Dołącz do nas i spotkajmy się online na profilu facebook Fregaty Swimming!

– w środę 19 stycznia 2022 r. o godz. 20.00
lub
– w niedzielę 30 stycznia 2022 r. o godz. 20.00

Zajęcia próbne dla niemowlaków! [POZNAŃ I DASZEWICE]

Zajęcia dla najmniejszych pływaków to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. W czasie ferii organizujemy specjalne jednorazowe zajęciach, na których przekonacie się, że maluszki kochają wodę!

Dla kogo?

Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3-6 miesięcy oraz od 7-12 miesięcy, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming. W zajęciach w wodzie bierze udział rodzic z dzieckiem.

Cena: 30 zł