AKTUALNOŚCI

Zapisy na zajęcia dla niemowląt i dzieci – Wrocław [NOWE GRAFIKI]

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt od 3. miesiąca życia do 4 lat oraz nauka pływania dzieci starszych to nasza oferta na nowy semestr zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming na basenie Kromera od września.

Jak zwykle wraz z końcem letniego semestru, ogłaszamy już zapisy na zajęcia w kolejnym cyklu – zimowym. Nowy semestr zacznie się już 1 września 2021 r. i potrwa do 30 stycznia 2022 r. Na jakie zajęcia będzie się można zapisać na kameralnym basenie Kromera w Hoteli Weiser?

Oswajanie z wodą niemowląt i małych dzieci – to zajęcia, w których w wodzie ćwiczy rodzic (mama albo tata) z dzieckiem, oczywiście pod okiem naszego instruktora. Dzieci podzielone są na grupy pod względem wieku. Ostatnim stopniem nauki pływania niemowląt jest grupa IA – dla dzieci w wieku 3-4 lat.

Nauka pływania dzieci – to zajęcia dla dzieci w wieku od 5 lat i starszych, zarówno tych, które rozpoczynają swoją przygodę z wodą, jak i tych, co wcześniej uczestniczyły już w zajęciach w wodzie z rodzicami. Dzieci stawiają pierwsze samodzielne kroki w wodzie w grupach Ib (5-6 lat) lub Ic (6-7 lat). Dzieci, które są już oswojone z wodą, mamy zajęcia na wyższych stopniach – IIa, IIb.

Pamiętaj! Pływanie to nie tylko cenna umiejętność, dzięki której Twoje dziecko będzie bezpieczne w wodzie. Nauka pływania to przede wszystkim zajęcia, które wszechstronnie rozwijają dzieci, zapewniając m.in. harmonijny rozwój układu mięśniowego, oddechowego, kostno-stawowego oraz nerwowego.

Sprawdź grafiki zajęć na basenie Kromera od września 2021 i zapisz się na zajęcia!