AKTUALNOŚCI

Ferie: zajęcia dla niemowlaków, które z nami już pływają [POZNAŃ]

W ferie nie musicie robić sobie przerwy w zajęciach! Dla wszystkich maluszków kochających basen, mamy dobrą wiadomość – na basenie przy Lechickiej w czasie ferii też prowadzimy lekcje!

W okresie ferii zimowych nie zwalniamy tempa. Tym bardziej, że dla wielu rodzin zajęcia na basenie są stałym punktem tygodnia. Bo czas spędzony razem w wodzie procentuje nie tylko określonymi umiejętnościami, ale i wzmacnianiem rodzinnych więzi łączących mamę, czy tatę z dzieckiem.

Dlatego w czasie ferii na basenach przy Lechickiej organizujemy zajęcia dla maluszków w wieku 12-36 miesięcy, które uczestniczyły już wcześniej w naszych kursach.

Zajęcia w Poznaniu (basen przy ul. Lechickiej 101 Hotel Lechicka) w okresie 14-24.01.2019 – dla maluszków, które już z nami pływają. Zapraszamy na 2 spotkania – po jednym w tygodniu.

  • gr. 12-36 mies. – poniedziałek, godz. 13.15

Łączny koszt za dwie lekcje wynosi 66 zł.

Zapraszamy!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl