AKTUALNOŚCI

Ferie: zajęcia dla nowych maluszków [POZNAŃ I DASZEWICE]

Ferie na basenie? To świetny pomysł! Zapraszamy na specjalne zajęcia maluszki, które jeszcze nie uczestniczyły w naszych lekcjach na basenie.

Dla osób, które jeszcze nie chodziły z maluszkiem na basen, ferie to świetna okazja do sprawdzenia jak wyglądają zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt i przekonania się w jaki sposób uczymy dzieci miłości do wody.

W okresie ferii na basenach w Poznaniu i Daszewicach organizujemy specjalne zajęcia dla maluszków, które na basen jeszcze nie chodzą. Przekonajcie się, że warto z nami rozpocząć wodną przygodę!

Zajęcia w Poznaniu (basen przy ul. Lechickiej) w okresie 14-24.01.2019 – dla nowych maluszków. Zapraszamy na 2 spotkania – po jednym w tygodniu.

 • gr. 3-12 – poniedziałek, godz. 11.45
 • gr. 3-12 – poniedziałek, godz. 12.30
 • gr. 12-36 – poniedziałek, godz. 13.15
 • gr. 3-12 – czwartek, godz. 16.15
 • gr. 12-24 – czwartek, godz. 17.00
 • gr. 24-36 – czwartek, godz. 17.45

Łączny koszt za dwie lekcje dla gr. 3-12, 12-24, 24-36 wynosi 50 zł.
UWAGA, PROMOCJA! Dla klientów, którzy po zajęciach w ferie zapiszą się również na kurs w nowym semestrze, koszt kursu w semestrze letnim obniżymy o 50 zł! Aby otrzymać rabat należy:
1. Zapisać się na zajęcia w ferie.
2. Po zakończeniu zajęć w ferie, zapisać się na kurs w nowym semestrze.

Zajęcia w Daszewicach w okresie 14-24.01.2019 – dla nowych maluszków. Zapraszamy na 2 spotkania – po jednym w tygodniu.

 • gr. 3-12 – wtorek, godz. 16.15
 • gr. 3-12 – środa, godz. 9.30
 • gr. 12-36 – wtorek, godz. 17.00
 • gr. 3-12 – środa, godz. 10.15

Łączny koszt za dwie lekcje dla gr. 3-12, 12-24, 24-36 wynosi 50 zł.
UWAGA, PROMOCJA! Dla klientów, którzy po zajęciach w ferie zapiszą się również na kurs w nowym semestrze, koszt kursu w semestrze letnim obniżymy o 50 zł! Aby otrzymać rabat należy:
1. Zapisać się na zajęcia w ferie.
2. Po zakończeniu zajęć w ferie, zapisać się na kurs w nowym semestrze.

WYBIERZ SWOJE ZAJĘCIA W FERIE I PŁYWAJ Z NAMI!  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl