AKTUALNOŚCI

Ferie: zajęcia próbne dla niemowląt na Termach Maltańskich! [ZAPISY]

Na czym polega oswajanie z wodą niemowląt? Jak bawiąc się z maluszkiem w wodzie można uczyć go pierwszych umiejętności pływackich? Sprawdźcie w czasie ferii na próbnych zajęciach w Termach Maltańskich.

Nauka pływania niemowląt to specjalny typ zajęć skierowany do dzieci w wieku od 3 do 36 miesięcy. Prowadzą je instruktorzy oswajania z wodą niemowląt, w oparciu o nasz autorski program, w którym kładziemy nacisk na prawidłowy rozwój dziecka, budowanie poczucia bezpieczeństwa w wodzie oraz wzajemnych relacji rodziców i ich pociech. Bezpieczne i swobodnie czujące się w wodzie maluszki z łatwością przyswajają pierwsze umiejętności pływackie.

Jeśli nie uczestniczyłaś/eś jeszcze ze swoim bobasem w tego typu zajęciach, to właśnie nadarza się ku temu świetna okazja. W sobotę 19 stycznia w Termach Maltańskich organizujemy próbne zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 36 miesięcy. Przyjdź i przekonaj się w jaki sposób pracujemy z najmłodszymi pływakami!

Koszt takich jednorazowych zajęć to 25 zł. Lekcje odbywać się będą na ciepłym basenie w części rekreacyjnej Term Maltańskich o godz. 9.00, 9.45 i 10.30 

Wybierz swoją grupę i zapisz się na zajęcia!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl