AKTUALNOŚCI

Instruktorzy Fregaty jako prelegenci na największej konferencji szkół pływania dla niemowląt w Rosji!

Norbert Lewandowski i Szymon Siejkowski, czyli nasi eksperci od oswajania z wodą niemowląt zostali zaproszeni w roli ekspertów na szczyt profesjonalistów w tej dziedzinie, który odbędzie się w Moskwie.

Organizowana przez Szkołę Pływania Ichthyander konferencja „Aqua Future Pro” (https://aquafuture.pro/) to okazja do spotkania profesjonalistów zajmujących się w Rosji wczesnym pływaniem. Podczas dwudniowego szczytu poruszane będą nie tylko kwestie dydaktyczne, ale i biznesowe. Eksperci od oswajania z wodą niemowląt będą wymieniać się swoimi doświadczeniami w procesie nauczania najmniejszych pływaków, ale i również kwestiami organizacyjnymi związanymi z prowadzeniem szkół pływania, w tym porównywaniem modeli biznesowych.

Niezwykle cieszy nas fakt, że w Rosji zostały dostrzeżone osiągnięcia Szkoły Pływania Fregata Swimming, czego efektem było zaproszenie na konferencję w roli ekspertów naszych instruktorów – Norberta Lewandowskiego i Szymona Siejkowskiego. Doskonale znani Wam instruktorzy zbierali doświadczenia w całej Europie, zapoznając się z programami wielu szkół pływania i wypracowując autorski program pod hasłem „Uczymy miłości do wody”. W Moskwie mają przedstawić dwa wykłady na poniższe tematy:

  • Jak zrozumieć dziecko – pierwsze kroki w NAUCE MIŁOŚCI DO WODY – interpretacja sygnałów wysyłanych przez dziecko.
  • Tendencje w światowych programach nauki pływania małych dzieci. Grupowy oraz indywidualny model UCZENIA DZIECI MIŁOŚCI DO WODY – nasze badania i spostrzeżenia.

Trzymajcie kciuki za Norberta i Szymona!

Aktualizacja: konferencja została przeniesiona z kwietnia na wrzesień.