AKTUALNOŚCI

Ucz dziecko miłości do wody, także w domu!

Przerwa w zajęciach na basenie nie musi oznaczać przerwy w oswajaniu z wodą. Poznaj nasz poradnik „Woda – pierwszy przyjaciel dziecka” i ciesz się dobrą zabawą z maluszkiem w trakcie domowej kąpieli!

Sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem spowodowała zawieszenie zajęć, ale nie musi ograniczać wodnej edukacji Twojego dziecka. Nawet w domowych warunkach, w zaciszu łazienki, możecie skutecznie oswajać niemowlaka z wodą i bawić się z nim, dzięki czemu przerwa w zajęciach basenowych nie będzie dla Was tak uciążliwa. A dodatkowo, dzięki utrzymaniu aktywności w wodzie, powrót na basen będzie jeszcze bardziej przyjemny!

Aby pomóc Wam w domowych kąpielach i zabawach, udostępniamy nasz poradnik „Woda – pierwszy przyjaciel dziecka”, w którym znajdziecie szereg praktycznych porad dla rodziców przygotowanych przez naszych instruktorów pływania niemowląt.

Oprócz informacji praktycznych związanych z kąpielą i pielęgnacją maluszka, w poradniku są więc również propozycje określonych czynności w kąpieli, pomagających przyzwyczajać dziecko do wody. Pokazujemy jak bawić się i ćwiczyć z maluszkiem w kąpieli na różnym etapie oswajania z wodą.

Dobrej zabawy i do zobaczenia już wkrótce na basenach!