AKTUALNOŚCI

Już wkrótce zajęcia Fregaty Swimming w parku wodnym Cukrowni Żnin!

Nauka pływania dorosłych Żnin

Park wodny w jednym z najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce to kolejne miejsce, w którym Szkoła Pływania Fregata Swimming będzie wkrótce prowadzić zajęcia pływackie! To doskonała wiadomość dla wszystkich mieszkańców tych okolic.

Położony w połowie drogi między Gnieznem a Bydgoszczą Hotel Arche Cukrownia Żnin* to unikalne centrum konferencyjno-wypoczynkowe na mapie Polski. Powstałe w postindustrialnych wnętrzach dawnej fabryki cukru i zaaranżowane w nowoczesny sposób przyciąga licznych gości hotelowych, oferując wypoczynek i rekreację na najwyższym poziomie. Jednym atutów Cukrowni jest park wodny. To komfortowa strefa basenowa z profesjonalnymi 25-metrowymi torami do pływania, 60-metrową zjeżdżalnią, biczami wodnymi, hydromasażami i leżanki wodnymi. Na najmłodszych czeka z kolei bezpieczny brodzik ze zjeżdżalnią, fontanną i zabawkami wodnymi.

Z tym większą dumą i radością mamy przyjemność poinformować o nawiązaniu przez Fregatę Swimming współpracy z tym wyjątkowym miejscem. Już wkrótce w strefie basenowej Cukrowni Żnin, instruktorzy naszej szkoły pływania prowadzić będą regularne zajęcia – grupowe kursy oswajania z wodą niemowląt, nauki pływania dzieci i dorosłych oraz indywidualne lekcje pływania.

Więcej informacji o zapisach na zajęcia Fregaty Swimming w Cukrowni Żnin – już wkrótce!

O naszym partnerze:

Hotel Arche Cukrownia Żnin* to wielkie centrum konferencyjno-wypoczynkowe z ponad 300 pokojami i apartamentami, 11 salami konferencyjnymi (największa o powierzchni 1360 m kw.), browarem z lokalnym piwem, kręgielnią, centrum spa, strefą wellness, parkiem wodny, strefą relaksu i salą oraz placem zabaw dla dzieci. Odznacza się wyjątkową architekturą zbudowaną na bazie zabytkowej fabryki cukru.