AKTUALNOŚCI

Zapisy na zajęcia na basenach w Poznaniu i Daszewicach! [GRAFIKI]

Oswajanie z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Daszewicach – zapisz się na zajęcia w nowym semestrze w Szkole Pływania Fregata Swimming!

Dlaczego warto zapisać dziecko na basen? Bo to prosta droga do jego zdrowego rozwoju. Ponad 20 lat doświadczenia największej szkoły pływania w Poznaniu to gwarancja profesjonalnego programu nauczania, opartego na wiedzy i doskonałym warsztacie.

Już 15 marca 2021 r. rozpocznie się letni semestr zajęć na kilku basenach w Poznaniu i podpoznańskich Daszewicach. Z zachowaniem rygoru sanitarnego, z zastosowaniem środków do dezynfekcji, w środowisku nasyconym wirusobójczym chlorem – zapewniamy odpowiednie warunki do wodnej edukacji dla dzieci już od 3. miesiąca życia.

Fregata Swimming to zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami, z możliwością wygodnego zgłaszania nieobecności i odrabiania zajęć, na basenach z ciepłą wodą. W przypadku konieczności zamknięcia basenu, żadne zajęcia nie przepadają.

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat (w grupach Ib i Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa do V) – nauka pływania czterema stylami pływackimi.
  • zajęcia nauki pływania dla dorosłych – od początkujących do nauki różnych stylów pływackich.

Aby zapisać się na zajęcia, wybierz odpowiedni basen i grafik, a następnie grupę i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Grafiki na poszczególne baseny znajdują się poniżej:

BASEN LECHICKA (Hotel Lechicka, ul. Lechicka 101)

BASEN RATAJE (Os. Piastowskie 55)

BASEN KOPERNIKA (Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Newtona 2)

BASEN DASZEWICE (Pływalnia Fregata, ul. Słoneczna 4, Daszewice)