AKTUALNOŚCI

Kiedy wznowimy zajęcia na basenach? [KOMUNIKAT]

W chwili obecnej zarządcy basenów, na których Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi zajęcia, czekają na publikację rządowego rozporządzenia z wytycznymi dotyczącymi warunków wznowienia działalności. Dopiero wówczas zapadną decyzje, gdzie będziemy mogli wznowić zajęcia.

Jako organizator zajęć, zdajemy sobie sprawę z wielkich oczekiwań, jakie stawiają przed nami nasi klienci. Zgodnie z rządowymi zapowiedziami, od 12 lutego 2021 r. baseny mają wznowić działalność, jednakże zarządcy takich obiektów czekają na publikację szczegółowych przepisów, w których zawarte zostaną konkretne wytyczne. Szkoła Pływania Fregata Swimming jest gotowa wznowić zajęcia na wszystkich basenach, które zostaną nam w tym terminie udostępnione. Obecnie oczekujemy na jednoznaczne deklaracje ze strony właścicieli obiektów.

Każda informacja i decyzja, która do nas trafi będzie przekazywana naszym klientom z poszczególnych basenów. Liczymy, że już od 12 lutego będziemy mogli spotkać się w możliwie największym gronie.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Jednocześnie przypominamy, że do czasu przywrócenia normalnego toku zajęć, nieczynne jest nasze biuro w Termach Maltańskich. Ze względu na ograniczony kontakt telefoniczny, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: info@fregata.com.pl.