AKTUALNOŚCI

Komunikat o zakończeniu semestru na wybranych basenach [AKTUALIZACJA]

Termy Maltańskie, Basen Rataje, Posnania i Pulsantis we Wrocławiu – na tych basenach nie uda nam się już w tym semestrze zorganizować zajęć.

Tutaj prowadzimy zajęcia

W związku z ogłoszonymi przez rząd i służby sanitarne wytycznymi dotyczącymi obostrzeń sanitarnych, Szkoła Pływania Fregata Swimming 6 czerwca wznowiła zajęcia nauki pływania na basenach przy ul. Lechickiej w Poznaniu i na Pływalni Fregata w Daszewicach.

Uda nam się również od środy 17 czerwca wznowić zajęcia na basenie Kromera we Wrocławiu.

Przy zachowaniu wymogów sanitarnych i bezpieczeństwa zajęcia odbywać się będą do końca czerwca.

Tutaj kończymy semestr 

Przez cały czas mieliśmy nadzieję, że w czerwcu uda się umożliwić również powrót klientom choćby na pojedyncze lekcje na pozostałych basenach. Niestety wiemy już, że nie będzie to możliwe na wymienionych niżej obiektach:

– Termy Maltańskie
– Basen Rataje (os. Piastowskie)
– Basen Posnania
– Basen Pulsantis (Wrocław)

Chcemy wyraźnie zaznaczyć, że żadne z zajęć, które się nie odbyły z powodu pandemii nie przepadły. Niewykorzystane środki za wszystkie opłacone lekcje w tym semestrze przypadające od 11 marca (a więc od dnia zamknięcia basenu), zostaną przeniesione do wykorzystania w kolejnym cyklu zajęć Szkoły Pływania Fregata Swimming, np. od września lub później. Środki te będzie można wykorzystać przez 2 lata – do końca czerwca 2022 r.

Przepraszamy za wszelkie uciążliwości i niedogodności. Prosimy o wyrozumiałość i wsparcie.
Liczymy, że w końcu spotkamy się na basenie!