AKTUALNOŚCI

Kąpiel niemowlaka krok po kroku – bezpłatna lekcja online!

Zapraszamy na kolejną lekcję w Szkole Kąpania Fregata Swimming. Kąpiel niemowlaka bez tajemnic – w roli wykładowców nasi instruktorzy pływania niemowląt!

Jak kąpać niemowlę? Najwięcej pytań rodzi się zawsze przed pierwszą kąpielą i zadają je sobie wszyscy przyszli rodzice. W Szkole Kąpania Fregata Swimming powiemy Wam nie tylko jak prawidłowo myć dziecko, ale przede wszystkim jak już od pierwszych chwil życia zaprzyjaźniać małego człowieka z wodą.

Wszystkich przyszłych i świeżo upieczonych rodziców zapraszamy na bezpłatne spotkanie online z naszymi ekspertami pływania niemowląt, a zarazem doświadczonymi tatusiami – Norbertem Lewandowskim i Szymonem Siejkowskim!

Termin: poniedziałek, 22 czerwca, godz. 18.00

Zapisy: wypełnij poniższy formularz    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl